Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

Chciałbym podłączyć 3 zestawy kolumn do jednego wzmacniacza i przełączać miedzy mini w zależności od potrzeb (tzn. w którym miejscu chciałbym siedzieć i słuchać ;) ). Nigdy jednocześnie. Wzmacniacz ma wyjścia na dwa zestawy.

Czy zatem przełącznik kolumn to najlepsze rozwiązanie? Kesli tak, to jaki?Jak to się ma do jakości drzmienia dla zwykłego fana muzyki? Może ktoś ma inne propozycje?

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo używam Dynavoxa. To proteza wg mnie nic nie usprawnia. Niestety coś kaszani bo styki. bo dodatkowe okablowanie i niby mogę w locie przełączać wzmaki (lampowy SET i Hypex) podłączone do jednej pary kolumn ale nie słyszę żadnej różnicy między nimi. Może ma taki Dynavox sens gdy przełączamy kolumny właśnie. Jest taka możliwość wg mnie. Warto przećwiczyć :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RoRo napisał:

Zazwyczaj nie ma znaczenia, czy przełącznik podłączamy jako "2 wzmacniacze - 1 para kolumn", czy " 1 wzmacniacz - 2 pary kolumn".

Przełącznik Dynavox Amp-S ma o ile dobrze pamiętam @MariuszZ i pewnie mógłby przy najbliższej okazji coś na ten temat powiedzieć (tzn. napisać)....

Pozdrawiam

Sugerowałem się wyglądem tylnego panelu, gdzie są 2xamp input, 1xspeaker output

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...