Skocz do zawartości

Nauszna alernatywa do HiFiMAN RE-400


Recommended Posts

Cześć,

przez kilka dobrych lat używałem słuchawek dousznych HiFiMAN RE-400 i bardzo mi pasował dźwięk (podobno średnica jest dobrze wyeksponowana; ja się nie znam, tylko powtarzam). Chciałbym jednak teraz przesiąść się na nauszne słuchawki i szukam właśnie takich, które są mniej więcej tego samego typu jeśli chodzi o dźwięk, majątku też raczej nie chciałbym wydawać, ale chętnie poznam różne modele z różnych zakresów cenowych. Czy znacie jakieś fajne alternatywy nauszne?

Pozdrawiam,

Jacek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nausznymi słuchawkami jest duży problem, ponieważ mamy przeważnie mniejszy przetwornik i wybór jest mocno ograniczony. Jeśli w grę wchodziłyby słuchawki wokółuszne byłoby na pewno łatwiej. 

Od siebie polecałbym spojrzeć na muzykalne Meze 99 Neo ( zamknięte), które dodadzą basu. Ciekawą opcją byłyby także Hifiman HE400SE ( otwarte) , które zapewnią większą przestrzeń i w dalszym ciągu będą bardziej muzykalne. Unikałbym rozjaśnionych słuchawek takich jak np. Audio Technica MSR7b, ponieważ będzie to zupełnie inne brzmienie niż RE-400. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodziłyby słuchawki wokółuszne zamknięte to tak jak pisałem miałbyś Meze 99 Neo, które zagrają bliższym środkiem lub poszukałbym jeszcze Audio Technica A990z ale to bardziej stacjonarne rozwiązanie i dla osób posiadających większą głowę. Na mniejszej głowie potrafią spadać i nie da się z tym nic zrobić, taki system pałąka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...