Skocz do zawartości

zgrywanie płyt blue ray


Recommended Posts

szukam bezpłatnego programu do zgrywania płyt Blu ray. Mam trochę koncertów i chętnie zgrałbym je na dysk, aby sobie ułatwić odtwarzanie. Niestety jestem laikiem w tych sprawach (z DVD nie miałem problemu) dlatego fajnie jakby program był w języku polskim i dość prosty. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie i mógłby się nim podzielić? Na jakości dźwięku chyba nie stracę?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ze napęd Blu-Ray już posiadasz, czy to do laptopa czy to już w PC.

Najlepiej pobrac AnyDVD HD który jest potrzebny do złamania blokady przed kopiowaniem i .... Elby CloneBD

Oba mozna używać przez 2-3tygodnie darmo (nie pamiętam dokładnie) potem będzie wołał o płacenie.

Any DVD zainstalowac i po resecie Kompa już nic nie ingerować. Zaś CloneBD jest łatwy w obsłudze i po naszemu.

Dasz rade.

https://i.postimg.cc/RF6p66Wh/Blu.jpg

 

Jak masz karetek graficzna NVidia to pójdzie szybko.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki w wolnym czasie spróbuję, mam Della z NVidia ale ma już 10 lat i nie ma już chyba wsparcia do karty. Wprawdzie próbowałem już kiedyś jakimś programem to zrobić, ale w wyniku zgrania miałem plik z jakimś dziwnym formatem audio, którego nic nie czytało a sam koncert bez dźwięku to żaden koncert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...