Skocz do zawartości

Jakie Paczki do Audiolab 6000 Play-help !:)


Bear

Recommended Posts

Witam wszystkich no i pomóżcie :) chce zakupić kolumny (raczej z rynku wtórnego) do wzmacniacza Audiolab 6000 Play. Przeznaczenie muzyczne uniwersalne, naturalne nieskompresowane ani podkolorowane brzmienie. Ma być przyjemnie, szlachetnie, dynamicznie ale z klasą.  Na tapetę wziąłem: 

1. Audio physic Classic 10

2. Audiovector M3 signature

3. Kef q700

4. Xavian Deliciosa

5. Audio Acade,y Hyperion IV

6. Dynaaudio DM 3/7

Pytanko - jakie macie doświadczenia i które z tych paczek najlepiej sprostają moim oczekiwaniom w połączeniu z w/w wzmacniaczem ??
Dajcie znaka pls co polecacie, z góry piękne dzięki !
 

pozdro:)

Edytowano przez Bear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Stawiam na numer 3.

Ze względu na to że przy tym Audiolabie właśnie z tymi kolumnami uzyskasz brzmienie najbardziej wciągające. Może nie naturalne, ale po prostu miłe dla ucha.

Na drugim miejscu postawił bym AP. Z tym że one sa dośc małe.

Z Xavian przyznam nie wiem. Nie kojarze takiego połączenia. Ale wydaje mi sięże te paczki potrzebują czegoś więcej.

I podobnie mam z KEF, AA i Dynaudio. Te ostatnie na pewno nie pod Audiolaba.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bear napisał:

Witam wszystkich no i pomóżcie :) chce zakupić kolumny (raczej z rynku wtórnego) do wzmacniacza Audiolab 6000 Play. Przeznaczenie muzyczne uniwersalne, naturalne nieskompresowane ani podkolorowane brzmienie. Ma być przyjemnie, szlachetnie, dynamicznie ale z klasą.  Na tapetę wziąłem: 

1. Audio physic Classic 10

2. Audiovector M3 signature

3. Kef q700

4. Xavian Deliciosa

5. Audio Acade,y Hyperion IV

6. Dynaaudio DM 3/7

Pytanko - jakie macie doświadczenia i które z tych paczek najlepiej sprostają moim oczekiwaniom w połączeniu z w/w wzmacniaczem ??
Dajcie znaka pls co polecacie, z góry piękne dzięki !
 

pozdro:)

Ja swojego Audiolaba 6000A Play używam z Heco Aurora 700 i bardzo polecam to zestawienie. Naprawdę bardzo przyjemne i niemęczące granie. 

Z wymienionych przez ciebie nie słuchalem żadnych, ale byłem że swoim Audiolabem na odsłuchu z Audiophysic Classic 8, bo bardzo wszędzie je chwalili. Kolumny ponad 3 razy droższe od moich Heco ale powiem, że grało to zdecydowanie gorzej. Zero przyjemności ze słuchania. Brak niższego basu i żeby posłuchać głośniej to trzeba było gałką głośności Audiolaba kręcić mocno w prawo, naprawdę blisko poziomu 0 dB! Być może Classic 8 są inne.

Z wymienionych przez ciebie sprawdzilbym Kef'y. Wszędzie też je chwalą. Sam bym chętnie skonfrontował z moimi Aurorami.

 

Edytowano przez Yahoou
Literówki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Audiolab 6000a Play brzmi muzykalnie i dodaje nieco dołu od siebie. Ze wszystkich propozycji na pewno rozważyłbym Kefy Q700 oraz AA Hyperion IV jeśli lubisz mocniejszy bas. 

Xavian Deliciosa są świetne ale mam obawy czy będzie to dobre zgranie z Audiolabem. Raczej pod te kolumny szukałbym czegoś precyzyjniejszego typu Roksan K3 czy Quad Vena II. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...