Skocz do zawartości

Słuchawki do Yamahy RN 803


Recommended Posts

Cześć,
Yamaha RN803 nie posiada wydajnego wzmacniacza słuchawkowego dlatego też odradzam podłączenie wymagających słuchawek typu Hifiman SUndara czy Sennheiser HD600, bo będzie słabo ( tak, wiem. Są to otwarte słuchawki ale dałem dla przykładu). Nie oznacza to jednak, że nic nie znajdziesz. 

Spójrz koniecznie na Meze 99 Classic, które zapewnią Ci przestrzenne brzmienie z dobrej jakości dołem oraz dociążoną średnicę. Słuchawki bardzo łatwe do napędzenia i wysterowania. W zestawie masz przewód 3m oraz dodatkowy 1,2m z mikrofonem jeśli chciałbyś podłączyć je do telefonu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co prawda nie do 803 ale do 602 podłączam Bayerdynamic 770pro. Neutralne zamknięte, z welurowymi padami. Nie faworyzują żadnego zakresu. Ich używam najczęściej. Jak mi je podbiorą to Hyperx cloud II z przedłużaczem, zamknięte z welurowymi padami. One już trochę bas podbijają. A jak w kablach nie chce się plątać to Sony WH 1000Mx3 na BT. Muzyka różna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2022 o 08:53, Slawko69 napisał:

Dzìękuję za podpowiedź.  Właśnie dotarły do mnie Meze 99 classic zobaczę jak się będą sprawowały. Mam możliwość zwrotu. Gdy się wygrzeją napiszę kilka słów

Możesz jeszcze spróbować skorzystać z systemu Musiccast aby użyć takie słuchawki po bluetooth. Myślałeś o tym? Wtedy to i nawet dźwięk z telewizji możesz sobie przerzucić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...