Skocz do zawartości

Denon PMA-2500NE czy Arcam SA30


Radosław Pączkowski

Recommended Posts

1 godzinę temu, Radosław Pączkowski napisał:

Ale ten Amazon jest niedobry ... sprzedaje towary taniej niż je kupuje ... nie to co w Polsce 

Tak jak "Dorsz" powyżej wkleił ... okazuje się, że inne sklepy też są niedobre bo sprzedają Yamaha R-N803D za 3 886 zł 

Dobrze, że my w Polsce mamy Audioklan i możemy jak dumni biali ludzi kupić ten sam wzmacniacz Yamaha R-N803D za jedyne 5 999 zł :)

Ja poproszę od razu dwa ... i jeszcze jeden dla kolegi !!!

Ziomek to kup sobie na Amazonie i napisz potem tu wszystkim czy dotarł w ogóle do Ciebie, a jak Ci się zepsuje to odsyłaj tam z powrotem xd.Nie bronię dystrybutora bo to jego cena i jego sprawa ale kto Ci tam każe kupować?

Edytowano przez Miras23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2022 o 21:26, Radosław Pączkowski napisał:

A jak byście ocenili w towarzystwie Denon PMA-2500NE i Arcam SA30 - Hegla H190 ?

Kosztuje tyle samo co dwa pierwsze ...

Nie do Bowersa. Do kolumn ciepłych, wolniejszych tak.

15 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Nie wiem jaki jest zysk z sprzedaży tego urządzenia, ale w Europie wiele sklepów ma podobną do tej naszej w Polsce.

Absolutnie nie!

Całe Niemcy o UK ma taniej

 

Wracając do teamtu

Dobrze Ci kolega radził na samym początku. Wybierz kolumny a pod nie wzmacniacz.

W tą stronę idź.

Dodatkowo w Arcamie masz źrodło do Denona musisz dokupić.

Piotr

 

 

Edytowano przez Piotr Sonido
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2022 o 12:24, Radosław Pączkowski napisał:

A Ty ewentualnie jakie kolumny byś polecił do bliskiego ustawienia przy ścianie ?

Kolumny z dolnym BR nie są złym pomysłem, aczkolwiek warunki są trudne do uzyskania tego, czego oczekujesz. Drugą sprawą jest to, że tak bliskie ustawienie kolumn przy ścianie, będzie podbijać bas i zaburzy ogólny balans tonalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lpomis napisał:

@Top Hi-Fi & Video Design - z ciekawości - które Bowersy zestawiacie z Heglem H190? Słuchałem 702 S2 i 705 Signature z tym wzmacniaczem. Wysokie tony były po prostu brzydkie - sypkie, zapiaszczone, bez grama soczystości, takie "tssst tssst". Może inne serie lepiej pasują do Heńka?

Próbujemy łączyć Hegla z różnymi głośnikami B&W, ale moim zdaniem (osobistym) nie jest to idealna synergia. Uzyskujemy nie co podniesioną górę (to rozjaśnienie też Hegla) i przez to, "tssst" się pojawia oraz trochę suchości. Środek nie jest zbyt ożywiony ale w zamian ocieplony, to zasługa elektroniki. 

W przypadku basu, każde B&W pręży go zauważalnie ale też nie jest to przesadzone.

Konkludując, kablami i akcesoriami można próbować coś zmienić w zakresie góry pasma ale taką charakterystykę trzeba po prostu lubić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

...wypowiada się ktoś, kto Bowersem nie handluje na co dzień :):)

Ale słuchał zarówno tu w Polsce jak i w UK. Obracając kota ogonem. Wypowiada się ten który TYLKO handluje Bowersem w Polsce. Byle z czymś poszedł. No panowie, na prawdę....

16 godzin temu, lpomis napisał:

@Top Hi-Fi & Video Design - z ciekawości - które Bowersy zestawiacie z Heglem H190? Słuchałem 702 S2 i 705 Signature z tym wzmacniaczem. Wysokie tony były po prostu brzydkie - sypkie, zapiaszczone, bez grama soczystości, takie "tssst tssst". Może inne serie lepiej pasują do Heńka?

Dokładnie.

11 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Próbujemy łączyć Hegla z różnymi głośnikami B&W, ale moim zdaniem (osobistym) nie jest to idealna synergia. Uzyskujemy nie co podniesioną górę (to rozjaśnienie też Hegla) i przez to, "tssst" się pojawia oraz trochę suchości. Środek nie jest zbyt ożywiony ale w zamian ocieplony, to zasługa elektroniki. 

No i po co był ten komentarz skoro piszecie o tym samym.

🤥

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Ale słuchał zarówno tu w Polsce jak i w UK. Obracając kota ogonem. Wypowiada się ten który TYLKO handluje Bowersem w Polsce. Byle z czymś poszedł. No panowie, na prawdę....

Dokładnie.

No i po co był ten komentarz skoro piszecie o tym samym.

🤥

Piotr

Po raz kolejny budujesz napięta atmosferę. 

Ktoś mi kiedyś powiedział następujące zdanie: "Jak nie masz się kogo czepiać - to czep się tramwaju"  - Proszę Cię po raz drugi, doklej sobie "branże" pod awatarem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz nie muszę być już taki miły. :)

I chciałem zauważyć że to Wy zaczęliście. Ja jedynie odparłem Wasz argument. Wszystko jest na tej stronie. Bez prowokacji nie będzie interwencji.

Chłopaki na siłę chcą mi ponownie wcisnąć branżę bo sobie nie radzą. Aja generalnie chce im pomóc.

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...