Skocz do zawartości

SVS, Velodyne, Klipsch, POLK - Który subwoofer wybrać


Grzybun

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Nadszedł czas, aby do obecnie posiadanego zestawu KD dokupić subwoofer.

W niedalekiej przyszłości będę chciał wymienić amplituner oraz posiadane monitory wraz z głośnikiem centralnym, więc na subwoofer mogę wydać nie więcej jak 3000 PLN

Póki co subwoofer będzie sprzężony z tym co mam, czyli ONKYO TX-NR 535, monitory Magnat Quantum 673 oraz Magnat Quantum Center 63

Subwoofer ma zagrać w salonie połączonym z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 42 m2

W głównej mierze będzie używany przy oglądaniu filmów i czasem koncertów w proporcjach 70/30 Zależy mi na w miarę nisko schodzącym basie, ale nie bardzo rozlazłym. Chciałbym móc poczuć i usłyszeć efekty filmowe.

Biorę pod uwagę 4 modele, doradźcie który w tym zestawieniu będzie najlepszy, a który najlepiej wypadnie pod kątem cena/jakość dźwięku

1. SVS sb-1000

2. Velodyne Impact 12

3. Klipsch R-112SW

4. Polk Audio HTS 12

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Pomieszczenie masz na prawdę duże dlatego też warto iść w wydajny subwoofer. Ze wszystkich, które wymieniłeś Velodyne Impact 12 byłby najlepszym rozwiązaniem. 
W nieco wyższej kwocie miałbyś jeszcze REL HT1205, który w kinie domowym robi wrażenie i można spokojnie go wykorzystać także w stereo choć nie będzie tak sprężysty jak seria T5/7/9xi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...