Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
killswitch

Kable głośnikowe do 600zł za komplet?

Recommended Posts

killswitch napisz jakie masz kolumny i z czym mają grać, co jest transportem , jaka sygnałówka, napisz wszystko co masz będzie dużo lepiej prościej ..klarowniej..jaka długośc, co z konfekcją..wsio wsio
PS> Wtyki WBT są drogie..500zł to b.mało..ale chyba nie o taką odp Tobie chodzi..a dokadładnie tak zostało zadane pytanie

KOLUMNY HECO CELAN300, WZMAK ADVANCE ACOUSTIC MAP103, DC-ONKYO 7111, SYGNAŁÓWKA KLOTZ Edytowano przez muzyczny_gość
prosze używać funcji 'odpowiedz'

WITAM. JESTEM POSIADACZEM HECO CELAN300.POŁĄCZONE TO JEST KABLAMI NORDOST FLAT4.CHCĘ WYMIENIC KABLE NA TAKIE KTÓRE WZMOCNIĄ BAS POPRAWIĄ SRODEK I GÓRĘ. PROSZĘ O PROPOZYCJE. KWOTA 600ZŁ

killswitch
Dwa Twoje wątki zostały połączone w jeden icon_wink.gif i przy okazji poprawiłem tytuł na trochę bardziej konkretny, będzie łatwiej odpowiadać.

Co rozumiesz przez poprawe środka i góry? Jest zbyt ostra czy przytłumiona?
Jeżeli chcesz wzmocnić bas (albo go poszerzyć w dół) to można coś wybrać, ale napisz o tym środku i górze...
Jeśli też ma być wzmocniona, to tak to tylko w Erze Ci dopasują ... i w equaliserze icon_mrgreen.gif

A jak już jesteśmy przy sprzęcie - wymieniłeś kabel sieciowy w swoim MAPie? Bo AA lubi lepsze kable i nawet przejście na zwykłego LAPPa może już coś poprawić.
Poza tym warto też poeksperymentować z innym ICkiem niż Klotz, bo nie jest chyba tak genialny jak piszą o nim sprzedawcy ze Śląska ... icon_wink.gif

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować