Skocz do zawartości

Uszkodzone zasilanie w HK HD990


dymion

Recommended Posts

Witam,
Od niecałego miesiąca jestem posiadaczem odtwarzacza CD HK HD990 i właśnie dzisiaj po raz drugi wysiadło zasilanie. Po raz pierwszy problem ujawnił się po rozpakowaniu nowego urządzenia i przesłuchaniu aż jednej płyty!!!. Do drugiej usterki doszło po siedmiu dniach sporadycznego słuchania muzyki z płyt. Po otrzymaniu odtwarzacza z serwisu dowiedziałem się tylko tyle, że uszkodzenie nie powstało z przyczyn eksploatacyjnych, nie było śladu przyrostu napięcia. Tak właściwie to serwisant nie podał przyczyny, po prostu wymienił uszkodzony element i tyle.
Zaczynam mieć wątpliwość do słuszności mojego zakupu, dlatego zwracam się z prośbą o jakieś komentarze do tego przypadku. Czy komuś zdarzył się traki sam problem, czy jest to problem większości odtwarzaczy Harmana czy po prostu trafił bubel na mnie, a może z moim zasilaniem coś jest nie tak?

P.S. Człowiek oszczędza żeby kupić trochę lepszy sprzęt i jak go kupuje to co - wielka kicha!

Będę wdzięczny za komentarze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... ja mam HD970 od roku i zadnych problemow, nie wiem jaki jest zasilacz w modelu 990, ale ten w HD970 jest bardzo chwalony . Znalazlem na necie serwisowke do swojego, poszperam troche i moze znajde do 990ki. Czy w serwisie po naprawie powiedzieli Ci co konkretnie sie spalilo? czy to trafo czy inne uklady ?pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...