Skocz do zawartości

wzmacniacz stereo + CD za 3500, max 4000 zł


dethorn

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,


Nosząc się z zamiarem zakupu zestawu stereo (wzmacniacz plus CD) przejrzałem dziesiątki wątków w listach dyskusyjnych, przeczytałem nieco testów sprzętu i w zasadzie spodobały mi się dwa komplety:

1. pioneer a6/pd6
2. yamaha s700

Jesli chodzi o preferowany rodzaj muzyki to jest to generalnie muzyka filmowa 50%, rock i metal 40%, klasyka 10%.
Do tego dochodzi para Paradigmów Monitor 3v2, których na chwilę obecną nie zamierzam zmieniać.

mam w związku z tym dwa pytania:

1. który z w/w zestawów zapewni najlepszy poziom muzyki (głębia sceny, przyjemny bas, detale) na paradigmowych monitorach?
2. Czy w zakresie do max 4000 PLN można znaleźć inne zestawy warte rekomendacji?


Z góry dziękuję za pomoc.


Pozdrawiam

Dethorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te dwa zesatwy stoją na podobnym poziomie, pioneer jest niezwykle chwalony przez prasę, a yamaha pochodzi z serii, która pomimo, że nowa to staje się już powoli legendą ("powrót do najlepszych lat stereo"). W tym przypadku liczą się bardziej twoje subiektywne odczucia, najlepiej jakbyś mógł odsłuchać oba zestawy, jesli to nie jest możliwe to ja skłaniałbym się ku Pioneerowi (ale to tylko moje odczucia), zainteresuj się może jeszcze Marantzem z serii 700x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...