Skocz do zawartości

Miniwieza do 800 zl


mycha

Recommended Posts

Witam,

mam mala zagwostke.
Generalnie jestem zielona w sprawach sprzetu grajacego, jego jakosci , funkcji itd, a chcialabym sobie w miare fajnie naglosnic pokoj ok 20m2.
Chodzi mi glownie o stosunkowo niezla jakosc, bezawaryjnosc tegoz sprzetu, odbior DVD , port USB, reszta opcjonalnie.
Upatrzylam sobie narazie Panasonic SC - PM 86 DE-K. Myslicie, ze jest cos leszego godnego rozpatrzenia w tej cenie?

z gory dzieki za pomoc icon_smile.gif
M.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej polecałbym LG FB163, w magazynie HFM zostały bardzo dobrze ocenione. Ostatnio kupił ją kolega i też jest bardzo zadowolony. Myślę, że to produkt warty uwagi (jednak trzeba trochę pominąć kwestię marki i wyglądu, bo to rzeczywiście nie są mocne strony tego zestawu, chociaż może komuś się podobać)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pacio, tez ja bralam pod uwage, patrzac po Twoich wczesniejszych postach, ale w jednym z salonow natknelam sie na chyba felerny egzemplarz i szczerze powiedziawszy jakos trudno mi sie do niej teraz przekonac. Praktycznie nie dzialal ten panel dotykowy, a skoro takie usterki zdarzaja sie juz na nowym sprezcie to sie wole nie zastanawiac co sie dzieje po jakims czasie uzytkowania icon_wink.gif

pozdrawiam
M.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...