Skocz do zawartości

POMOCY!!!!


ryba82

Recommended Posts

HEJ!!!
Mam pokoj o wymiarach 4,30m x 4,90m.
Muzyki malo slucham kino glownie bedzie mi sluzyc do ogladania DVD.
Chce kupic zestaw kina domowego .
zastanawiam sie nad 2 opcjami:

1) DENON AVR 1508 + DVD 1740+ kolumny crystal 30 5.1 koszt: 2650zł

2) Yamaha RXV 363 + DVD S663 + kolumny VK7800 (2600zł) lub VK7830 (2700zł)

Prosze o porade ktory zestaw wybrac a moze ma ktos inna propozycje w podobnej cenie.
Czy ceny te nie sa zbyt wygorowanie poniewaz sa to niby ceny promocyjne proponowane w sklepach w mojej miejscowosci?
Jest gdzies taniej? Jak tak to gdzie?
prosze o szybka odpowiedz poniewaz promocja trwa do niedzieli (22.03.2009)

Z gory wielkie dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi zestaw to raczej sobie odpuść kolumny VK to jest naprawdę niska jakość (potrafią robić kloumny typu, wygląda na 4/5 przetworników <głośników>, a tak naprawdę grają dwa), zaś ten zestaw z Denonem to chyba całkiem niezła alternatywa dla zestawu all-in-one. Jednak te 2650 to nie jest najniższa cena jaką mozna znaleźć wystrczy szybkie wyszukiwanie na jednej z cenowych wyszukiwarek i widać, że jakieś 200zł mogłoby byc taniej (weźmy jednak pod uwage koszty utrzymania sklepu itd. i transport). Myslę, że jeśli na miejscu możesz kupić to idź prędzej w tego Denona.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jakos ten denon do mnie bardziej przemawia. A ceny sprawdzałem na necie i nibyły o wiele niższe te niższe to bez subwoofera

Wielkie dzieki za pomoc.

Doradzi mi ktos cos jeszcze. Troche mało tych informacji. dalej widze ciemnosc Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponował bym ci użyć wyszukiwarki już wiele razy na forum był omawiany temat kino domowe do... znajdziesz tam odpowiedzi na wiele swoich pytań.Radziłbym kupić zestaw z kolumnami Kody.Masz tam dobrą relację jakości do ceny.Unikać kolumnowych wynalazków w których jak pisze kolega większość kasy poszła na wygląd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...