Skocz do zawartości

YAMAHA RX-V496


mattilis

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Jestem tu nowy i chciałbym się zapytać audiofili co sądzą o amplitunerze jak w temacie. Planuję zakup takiego modelu za w miarę rozsądną cenę. Ewentualnie jeszcze model RX-V440, co polecili byście na START gościowi jak ja. Dodam jeszcze że słucham głównie muzyki, czasem film ale ciekawi mnie bardzo dzwięk przestrzenny i jego efekty na filmach. do tej pory słuchałem na PIONEER A-449, miałem także w posiadaniu PIONEER VSX-D508 ale to była totalna porażka. Kolumny mam własnej produkcji i nie zamierzam ich zmieniać ponieważ poświęciłem im wiele czasu na stworzenie i dostrojenie do własnych potrzeb odsłuchowych i to co mi wyszło zadowala mnie bardzo. Czy dla początkującego taki sprzęt bedzie dobry czy może polecicie mi coś innego. Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuje i pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sprzęt używany ponieważ zamierzam wydać tak do 700 pln. Co do kolumn to są one dość potężne podłogowe, trójdrożne. Najbardziej interesuje mnie rx-496 aczkolwiek jaka jest wasza opinia na jego temat, może jednak lepszy jest 440? Chcę aby dzwięk był jak najbardziej naturalny, wcześniej miałem jeszcze JVC A-x30 i jego barwa mi się najbardziej podobała w porównaniu do pioneera. dlatego też interesują mnie Yamahy z seri natural sound. Więc co polecicie mi? Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...