Skocz do zawartości

nowy sprzęt nowe płyty


darus161

Recommended Posts

Witam wszystkich;)
Ze względu na to, iż stałem się posiadaczem nowego sprzętu audio/stereo chciałbym kupić kilka nowych płytek w dobrej jakości i tutaj pojawia się moje pytanie: Czy znacie jakiś sklep internetowy (lub witrynę) gdzie można przesłuchać płyty? Mogą być nawet jakieś urywki piosenek. Nie chodzi mi tu o żadne piractwo, tylko po prostu kupno płyty to dla mnie spory wydatek i chciałbym dobrze wybraćicon_wink.gif Chodzi mi o coś podobnego jak jest np. w Empikach. Wpisujemy płytę i odsłuchujemy;) Tylko chciałbym to zrobić z domu, aby nikt mi nie przeszkadzał icon_biggrin.gif:D
I drugie pytanko.
Jakie byście polecili płytki? Chodzi o :
blues,
jazz (bardziej spokojny, także śpiewany) i
jakieś utwory skrzypcowe (może być coś w stylu Vanessy Mae, takie skrzypce z czymśicon_biggrin.gif).
Dziękuję za odpowiedz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam Miles Davis & Michel Legrand - "Dingo". Niesamowita plyta, a jej utwör "przewodni" jest chyba jednym z najbardziej znanych motywöw jazzowych na träbke.. Kiedys ta plyta byla dosc trudno dostepna (sciägalem z Holandii), ale obecnie nie powinno byc problemu. Naprawde - warto posluchac, potem mozna sie juz nie oderwac. icon_wink.gif Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...