Skocz do zawartości

Nowy amplituner + stare kolumny


cybertom

Recommended Posts

Witam ponownie icon_smile.gif

Otóż zrobiłem rekonesans po mieście, zobaczyć jakie są możliwości odsłuchowe wzmaków, MM odpada ( jedynie odsłuch na głośnikach, które sami sprzedają), wyboru w sumie mało, sklep audiofilski się wysoko ceni ( 200 zł za odsłuch w pomieszczeniu) modele z wyższej półeczki. I cóż począć? kolejna randka w ciemno? Jeździć nie bede po Polsce posłuchać wzmacniaczy. Wróciłem do starej wieży, ale słuchająć SaTki, słysze przesterowanie......... icon_sad.gif ręce opadają.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w jednym z dwóch proponowanych ( nazwę pominę, nie chcę robić darmowej reklamy), innego jeszcze nie odwiedziłem. Przy okazji dowiedziałem się, że te kolumny nie zagrają... (ocena wzrokowa tylko).






No chyba że kupi się nówki Cabasse czy tez Monitor Audio. Efekt murowany. Teraz po głowie mi chodzi "powrót do przeszłości" z ustawieniem wieży ( przesterowany dźwięk, potencjometr przestał buczeć za to). Czy to wina wiezy, głośników, czy tez satki? nie wiem. Przejdę sie do jakiegoś fachowca i porozmawiam, żebym choć wiedział w którym z w.w części coś nie gra. "Zachciało się babie"

a oto zrzut na wieżę





Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...