Skocz do zawartości

prosze o pomoc!


(-SpykeR-)

Recommended Posts

Moc głośnika to tak względna rzecz, także sugerowanie się nią mija się z celem, każdy może sobie założyć swoją normę pomiaru i wyjdzie tyle ile chce, ale nie będzie to porównywalne z konkurencją. Nie można osądzać sprzedjącego po produktach przecież on tylko sprzedaje to, a moc podaje producent.
Resztę napisał już muzyczny_gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam wybrać. wystarczy mi sam glośnik basowy i wmontowalbym go na miejsce tego aktualnego , a na co dzien slucham muzyki electro house i lubie poczuć moc bassu. to jak myślicie ten bylby dobry albo ten http://allegro.pl/item580870972_subwoofer_..._hurtownia.html . moze najlepszymi subami to one nie są ale mi starczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam do zaoferowania nowe niskotonowe głośnik uznanej firmy HRMANN o mocy 350 watts max ,średnicy 20cm.Są nowe zapakowane w pudełka tekturowe. Mają super bass którego brakuje innym głośnikom na allegro. Pośiadaja mikkie zawieszenie bembramy, ciężki magnes. Bardzo polecam produkt ponieważ taka okazja morze sie nie powtórzyć"

Taka okazja MORZE sie nie powtorzyc chyba ze nad morzem.... A czym chcesz napedzic ta skrzynke za 50zl? Myslisz ze puscisz kabelek od kompa do skrzynki i bedzie cykac? Kup wiekszy zestaw 2.1 creative lub czego tam chcesz...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...