Skocz do zawartości

Strata 2 z 7.1


ronal

Recommended Posts

Taak. I z tego co pamiętam w ostatnich amplitunerach istnieje możliwość aby te dwa dodatkowe wzmacniacza użyć do biamping-u kolumn frontowych. Ale jeżeli masz na myśli marnotrastwo to mnie osobiście bardziej martwi dublowanie wszelkiej maści dekoderów w odtwarzaczu i amplitunerze. Za coś płacę niepotrzebnie icon_sad.gif
pozdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Większość nowych amplitunerów, nawet tych tańszych jest 7.1


To jest prawda, tylko że te tańsze i trochę droższe mają słabe i za mało wydolne zasilacze, i już w 5 kanałach słabo sobie radzą z dostarczeniem energii dla wzmacniaczy. 7 kanałów to już dla nich jest zbyt dużym obciążeniem i spadek mocy jest dość znaczny. Przy odłączonych dwóch kanałach, masz więcej mocy przy pozostałej piątce, więc nie ma czego żałować.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale problem zostaje, 2 leżą odłogiem.


Ale problem zasilania pozostaje. Używałem Yamahy750 do napędzania Paradigmów w 5.0 to w miarę przyzwoicie zaczęło być dopiero gdy pod preout-y podłączyłem stereofoniczną końcówkę, która napędzała fronty. A teraz wogle nie używam wzmacniaczy amplitunera. Yamaha tymczasowo pracuje jako przedwzmaciacz sterujący końcówkę pięciokanałową Rotela;-)
Tak więc wszystko zależy od tego jakie kolumny masz podłączone pod AV. pozdr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...