Skocz do zawartości

projektor do KD ????


sihborx

Recommended Posts

tak tylko wtrące, że często gęsto komentarz jest wystawiony bezpośrenio po przeprowadzonej transakcji
Czyli jak sprzet dotrał cało a po podlączeniu ... gra..to leci pozytyw.. ni ewiem jak ew sprzedawca zachowuje sie przy reklamacjach
Ale bądzmy dobrej myśli i nie popadajmy ze skrajności w skrajność icon_smile.gif!!:)
powodzenia w zakupach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ze względu na swoją obecną sytuacje (obecnie przebywam za granicą)
jestem zmuszony don zakupu sprzętu - przedmiotowego projektora ale również zestawu KD - (ampli dvd i zestaw 5.1)-przez internet icon_smile.gif
Taki to już jest los emigranta

ps- no chyba że znacie jakiś godny polecenia sklep I atrakcyjny cenowo?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory w ramach zakupów internetowych korzystałem tylko z NEO24 (kupiłem mikrofalówkę, znajomi też coś tam "wyrwali"). Świetny kontakt, na bieżąco informacje o tym, co dzieje się z przesyłką.

A tak to zakupy sprzętu budżetowego albo w dużych sieciach jak Euro, MM, Saturn albo w supermarketach, w końcu jak wiesz co potrzebujesz to można kupić tam gdzie najtaniej - byle była polska gwarancja i pochodzenie z oficjalnej sieci dystrybucji. Na śląsku w sklepach nic nie kupowałem...
A inne zakupy - sklepy audifilskie w Wwie oraz znajomi lub aukcje (ale niestety tylko odbiór osobisty w przypadku Allegro dawał jak do tej pory 100% pewność).

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że są ale co to za sklepy......
ale jak już mają to plastikowe zestawy home cimena, sony,
a jak już jest nie ma wyboru o cenach nie wspomnę
pod tym względem są naprawę daleko za nami....
Z resztą wystarczy zrobić prosty eksperyment. wpisać jakąś markę np. Klipsch na google.ie i na google.pl i zobaczysz o czym mówię.....

ale spoko damy radę icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...