Skocz do zawartości

Wieża Sony MHC-EC78 prośba o pomoc


forumowicz

Recommended Posts

Witam!
Mam pytanie dla posiadaczy wiezy Sony MHC-EC78 lub podobnych modeli.
Mam taki problem, podczas sluchania muzyki np z CD gdy zaczyna sie dosc cichy utwor i zacznę podgłaśniac lub przyciszac w glosnikach wystepuje tykanie czy trzaski (tylko podczas przyciszania lub podglasniania w cichych fragmentach utworu lub na audio in gdy ogladam np. film i nic się nie dzieje).
Czy ktoś z posiadaczy wiez sony moze mi pomoc, wieze mam na gwarancji i nie wiem czy to jest normalne czy musze reklamowac.
Z gory dziekie za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witam!
Mam pytanie dla posiadaczy wiezy Sony MHC-EC78 lub podobnych modeli.
Mam taki problem, podczas sluchania muzyki np z CD gdy zaczyna sie dosc cichy utwor i zacznę podgłaśniac lub przyciszac w glosnikach wystepuje tykanie czy trzaski (tylko podczas przyciszania lub podglasniania w cichych fragmentach utworu lub na audio in gdy ogladam np. film i nic się nie dzieje).
Czy ktoś z posiadaczy wiez sony moze mi pomoc, wieze mam na gwarancji i nie wiem czy to jest normalne czy musze reklamowac.
Z gory dziekie za pomoc.


Mi w wieży aiwa, samsung i nawet we wzmacniaczu denon to wystepuje. Nie groźne to jest, podczas słuchania nie bedzie trzeszczeć tylko jak bedziesz krecic gałką zauważ ze jak pilotem podgłosisz to nie trzesczy bo gałka stoi w tedy w miejscu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...