Skocz do zawartości

Audio Technica ATH-AD500


2xB

Recommended Posts

Witam,

Tematów o wyborze słuchawek było już mnóstwo, więc postaram się pominąć ciągle wałkowane modele.
Odsłuchałem już: Sennheisery HD555, AKG K530, CAL! i któreś Denony w tym przedziale cenowym.

Na razie odpadły z konkursu CAL! i Denony. Z pozostałej dwójki na prowadzeniu są AKG icon_smile.gif
Dodatkowo czekam na odsłuch Grado SR60.

Natomiast nie o tym chciałem... znalazłem ostatnio ofertę firmy Audio Technica, a w niej wspomniany model ATH-D500. Czy ktos może miał styczność z tymi słuchawkami??

Może jeszcze coś wartego uwagi w tym przedziales cenowym... Beyerdynamic?

Dla kompletnego obrazu dodam, że słuchawki będą głównie podłączone do słabych źródeł tj. laptop, ipod, rzadziej do domowego CD.
Muzyka to wszystko od lekkego rocka po heavy metal icon_smile.gif

Pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie podoba mi się dźwięk Audio Technici, ale moje preferencje brzmieniowe chyba różnią się znacznie od twoich. Dla mnie Denon gra bardzo dobrze (mam AH-D301, gratis, ale daje radę) w porównaniu do AT modelu 700 czyli wyżej zagrały podobnie, może bas był minimalnie lepszy, ale za róznice w cenie 600zł (albo wartość 4 Denonów) to trochę mało. Bayerdynamic powinien się dobrze sprawdzić w rocku czy metalu, ale moi zdaniem warte uwagi są tylko 880 i 990, a to nie ta półka cenowa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabemu źródłu nie zaszkodzą dobre słuchawki. icon_biggrin.gif Jeśli już trochę słuchałeś to wiesz jak spore mogą być różnice w brzmieniu słuchawek.Czyli raczej sam możesz wybrać swojego faworyta .Jeśli nie da się ich posłuchać w jednym miejscu ,a raczej nie da bierz ze sobą płyty które dobrze znasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...