Skocz do zawartości

jakie dvd


hipek

Recommended Posts

Jake dvd kupić do onkyo 805 kolumny to H/K hkts11, stereo Monitor Audio RS6
zależy mi na jak najlepszej jakości dzwięku, miło by było gdyby było wejście usb icon_confused.gif
myślełem o onkyo 504 ale słyszałem że jest wybredny w divix-ach i ma jakieś problemy z odczytem napisów (trzeba konwenterować na sub.)
wolał bym coś bardziej uniwersalnego jak np pioneer 610, tylko czy jakość dziwęku i obrazu będzie taka sama (dts,sacd)
może jakieś inne propozycje (max 1100zł)
Dzięki za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje Kibic1 oraz pacio94 sä ciekawe, moja wygläda podobnie - masz bardzo dobry TV HD Ready (nie Full-HD), warto moze od razu zdecydowac sie na odtwarzacz Blu-ray Np:

http://www.allegro.pl/item588669573_panaso...faktura_gw.html

w cenie 949 pln, odtwarza blu-ray, dvd, cd, mp3, divx itd.
Nad SACD, jesli juz piszesz "moze sie przyda" bym sie zastanowil, sam przez lata uzywalem odtwarzacza multiformatowego (w tym SACD) i tylko 2 razy sluchalem plyt super audio icon_wink.gif

Poza tym, jesli stereo z tego odtwarzacza nie bedzie dla Ciebie satysfakcjonujäce - proponuje zakup uzywanego odtwarzacza CD, bardzo dobre modele mozna wyrwac na Allegro w idealnym stanie juz za ok. 200pln. Kilka tygodni temu sam posluzylem sie podobnym schematem zakupu - siostra zakupila w jakims sklepie AGD odtwarzacz DVD Sony, za bodajze 300 Pln. Odtwarza mp3 i divX, ale dzwiek w stereo z CD - tragedia! Za 179 pln znalazla na Allegro Sony DP-S 725D w idealnym stanie, nie odtwarza mp3 ani divX, nie przyjmuje tez przegrywanych CD, ale przy DVD i oryginalnych CD - rewelacja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Audio Video 3/2009":
Za i przeciw, Panasonic DMP-BD55:
"Za: bardzo dobry obraz HD, czytnik kart SDHC, niezla szybkosc uruchamiania, regulacje obrazu, BD-Live (brak u Pioneera 51)
Przeciw: praktycznie nie nadaje sie do sluchania plyt CD (brzmienie, powolna praca, nieprzydatny wyswietlacz), glosna praca wiatraka i napedu, przecietna jakosc brzmienia z wyjsc analogowych i HDMI." icon_rolleyes.gif

Panasonic DMP-BD35 jest dobrym odtwarzaczem w cenie do 1000pln, jesli komus nie za bardzo zalezy na dzwieku z CD, lub dodatkowo zakupi (posiada) dedykowany odtwarzacz. Pioneer BDP-51FD jest möwiäc krötko - wybitny, jesli chodzi o obraz i dzwiek w cenie ok 1700 - 2000 pln. wsröd odtwarzaczy Blu-ray. Jakosc obrazu prawie identyczna jak w LX 71, natomiast dzwiek bardzo zblizony.

http://www.avpartner.pl/product_info.php?c...roducts_id=1990

Panasonic DMP-BD55 wypada na tle Pioneera raczej marnie, moze nie tyle w obrazie, co w dzwieku, cena natomiast podobna - od 1600pln. icon_wink.gif

P.S. Recenzja tylko potwierdzila moje wlasne wrazenia.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...