Skocz do zawartości

Przedwzmacniacz gramofonowy


Recommended Posts

Witam

Mam pytanko dotyczące przedwzmacniacza gramofonowego chciałbym zapatrzyć się w coś takiego jak najtańszym kosztem np zestaw do samodzielnego montażu jeśłi coś takiego jest oczywiście dostępne w późniejszym czasie chce kupić coś z prawdziwego zdarzenia jednak na razie takie rozwiązanie tymczasowe musi mi wystarczyć urządzenia typu vivianco dostępne na allegro raczej nie wchodzą w grę ( chyba ze ktoś miał z nimi pozytywne doświadczenia). Przedwzmacniacz będzie współpracował na początku z gramofonem http://www.allegro.pl/item596158906_topowy...rect_drive.html, jeśli ktoś z Was miał kiedyś ten sprzęt i może się podzielić wrażeniami też chętnie poczytam. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i porady.

Pozdrawiam

Tomek

małe sprostowanie chodzi o ten model gramofonu http://www.allegro.pl/item593891676_denon_...rect_drive.html Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wyważać otwarte drzwi?
Przecież za całkiem rozsądne pieniądze możesz kupić na Allegro używany firmowy przedwzmacniacz gramofonowy. Project, Nad czy Cambridge Audio Azur to przykłady firm, które w rozsądnej cenie robią preampy gramofonowe.
Wystarczy poszukać i poczekać chwilę, a trafisz używanego ProJecta poniżej 200zł (co prawda najtańsze bezfirmówki kosztują 50-100zł, ale różnica w jakości jest ogromna).

Pozdrawiam
PS. Popracuj trochę nad "kropkami" i formułowaniem zdań. Twoja wypowiedź jest prawie nieczytelna - stosuj przecinki oraz dziel tekst na logiczne zdania. icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i przepraszam za braki "," pisałem tekst w pośpiechu icon_wink.gif. Obserwuję aukcje już jakiś czas ale pro-jecta w cenie poniżej 200 jeszcze nie udało mi się trafić, mam na myśli oczywiście realne ceny aukcji a nie aukcje w których sprzedający dogadał się z kupującym. Będę czekał cierpliwie może coś się pojawi w końcu mamy "kryzys" i ludzie powinni się wyzbywać zbędnych rzeczy po okazyjnych cenach icon_wink.gif


Pozdrawiam

Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom7
Z tym modelem gramofonu Denon nie miałem bezpośrednio do czynienia. Tak nawiasem mówiąc szkoda, że to nie Denon z tego wcześniejszego linku.
Wydaje się jednak, że to całkiem niezły gramofon.
Co do preampu gramofonowego, to RoRo ma rację. Szukaj czegoś firmowego. Jeszcze nie tak dawno przedwzmacniacze Pro-Ject można było trafić w ogłoszeniach za kwotę ok. 150żł.
Musisz uważnie śledzić ogłoszenia na naszym forum oraz na innych (m.in. hifi.pl).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tom 7

W sprawie zestawu do samodzielnego montażu o którym wspomniałeś to mogę jedynie polecić coś takiego

http://www.sklep.avt.com.pl/p/pl/43358/ste...go+montazu.html

Opinie o tych zestawach znam tylko ze słyszenia i była ona dobra a firma działa na rynku od bardzo wielu lat i patrząc na ich oferte to pdchodzą do sprawy bardzo poważnie. Sam się kiedyś zastanawiałem nad kupnem wzmacniacza mocy z ich oferty.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...