Skocz do zawarto┼Ťci

Dobry polecany glosnik centralny

pawel102bart

Recommended Posts

Hej! Posiadam kino domowe 5.1.2. Sub Rel, tylne MA FX, sufit B&W instalacyjne. Gra fajnie­čśë Najs┼éabszym ogniwem wydaje mi si─Ö glosnik centralny Montor Audio C150. Powoli my┼Ťl─Ö o jego wymianie. Pokoj niewielki: 2m do g┼éo┼Ťnika centralnego. Podpowiedzcie w co celowac ­čśë

Udost─Öpnij na innych stronach

Dzi─Öki! Kiedys dobralem jego do glosnikow frontowych. Teraz fronty sie zmieni┼éy na staruszki z lat 70'tych i pod nie nie dobior─Ö ­čśů bardzo mo┼╝liwe ┼╝e p├│jd─Ö poprostu model wy┼╝ej­čÖé

15 minut temu, przemeklbn napisał:

Je┼╝eli nie chcesz szuka─ç z innej stajni to we┼║ C250

Przejrza┼éem og┼éoszenia. My┼Ťla┼éem wyda─ç max 2tys a C250 chodzi du┼╝o powy┼╝ej ehhh­čÖâ

1 godzinę temu, STELVIO napisał:

Wielkie dzi─Öki za propozycj─Ö. Tak my┼Ťl─Ö ┼╝e na jakim┼Ť Klipsch si─Ö zakonczy­čśë tylko to ogromne glosniki.. Heco nie bra┼éem pod uwag─Ö ale to mo┼╝e by─ç my┼Ťl ­čĄö

47 minut temu, PanKlor napisał:

Ja (I znajomi tez) docenili Chore Center ale to wielka kobyła jest. 

Dzi─Öki. A┼╝ taki du┼╝y? ­čśë por├│wnywa┼ée┼Ť z jakim┼Ť innym?┬á

2 godziny temu, pawel102bart napisał:

Hej! Posiadam kino domowe 5.1.2. Sub Rel, tylne MA FX, sufit B&W instalacyjne. Gra fajnie­čśë Najs┼éabszym ogniwem wydaje mi si─Ö glosnik centralny Montor Audio C150. Powoli my┼Ťl─Ö o jego wymianie. Pokoj niewielki: 2m do g┼éo┼Ťnika centralnego. Podpowiedzcie w co celowac ­čśë

Posiadasz Monitor Audio Monitor c150 czy Monitor Audio Bronze c150 ? 
Bo ten drugi wed┼éug mnie jest znakomitym g┼éo┼Ťnikiem centralnym i du┼╝o du┼╝o lepszym od pierwszego.

Edytowano przez Łukasz P.

5 godzin temu, pawel102bart napisał:

Dzi─Öki! Kiedys dobralem jego do glosnikow frontowych. Teraz fronty sie zmieni┼éy na staruszki z lat 70'tych i pod nie nie dobior─Ö ­čśů bardzo mo┼╝liwe ┼╝e p├│jd─Ö poprostu model wy┼╝ej­čÖé

Przejrza┼éem og┼éoszenia. My┼Ťla┼éem wyda─ç max 2tys a C250 chodzi du┼╝o powy┼╝ej ehhh­čÖâ

To mo┼╝e poszukaj c350 ze starszej serii silver, tj 6g, z tym ┼╝e on jest ju┼╝ troch─Ö du┼╝y.

3 godziny temu, pawel102bart napisał:

Wielkie dzi─Öki za propozycj─Ö. Tak my┼Ťl─Ö ┼╝e na jakim┼Ť Klipsch si─Ö zakonczy­čśë tylko to ogromne glosniki.. Heco nie bra┼éem pod uwag─Ö ale to mo┼╝e by─ç my┼Ťl ­čĄö

Dzi─Öki. A┼╝ taki du┼╝y? ­čśë por├│wnywa┼ée┼Ť z jakim┼Ť innym?┬á

A┼╝ taki du┼╝y wcale nie jest. Ale to takie optimum. M├│j Heco jest jeszcze wi─Ökszy, a nie uwa┼╝am ┼╝eby to jakie┼Ť wielkoludy by┼éy. Mia┼éem wcze┼Ťniej te┼╝ Heco tylko Music Style czyli z ni┼╝szej serii. I te┼╝ oczywi┼Ťcie mniejszy. Ale to nie gra┼éo jak ten. Wi─Öc jak chcesz us┼éysze─ç r├│┼╝nic─Ö to to musi wygl─ůda─ç gabarytowo i swoje wa┼╝y─ç.┬á

Mo┼╝e taki ze starej serii

https://allegro.pl/oferta/monitor-audio-silver-rx-centre-centralna-kolumna-glosnikowa-14507838822

https://www.olx.pl/d/oferta/monitor-audio-silver-rx-centre-CID99-IDSU9JT.html

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

A co ci si─Ö w nim nie podoba?

nie no na Chore to bym absolutnie nie wymieniał.

Jak wymieniac to na Klipsch 440 / 404. Nie masz miejsca?

To Tannoy DC6Center.

Albo nie wymienia─ç wcale.

Dzieki! Nie mam por├│wnania do innych┬á wiem ┼╝e m├│j centralny to namiastka d┼║wi─Öku. Centralny to jeden z najwa┼╝niejszych glosnikow w kinie i czas na jego wymian─Ö.┬á Cena tu czyni roznice. Moj nowy by┼é wart chyba 600pln. Szukam uzywki tak do 2000. Te Klipsch ci─ůgle przewijaj─ů sie jako polecane wi─Öc musz─ů robi─ç robot─Ö.┬á

13 godzin temu, STELVIO napisał:

A┼╝ taki du┼╝y wcale nie jest. Ale to takie optimum. M├│j Heco jest jeszcze wi─Ökszy, a nie uwa┼╝am ┼╝eby to jakie┼Ť wielkoludy by┼éy. Mia┼éem wcze┼Ťniej te┼╝ Heco tylko Music Style czyli z ni┼╝szej serii. I te┼╝ oczywi┼Ťcie mniejszy. Ale to nie gra┼éo jak ten. Wi─Öc jak chcesz us┼éysze─ç r├│┼╝nic─Ö to to musi wygl─ůda─ç gabarytowo i swoje wa┼╝y─ç.┬á

Mo┼╝e taki ze starej serii

https://allegro.pl/oferta/monitor-audio-silver-rx-centre-centralna-kolumna-glosnikowa-14507838822

https://www.olx.pl/d/oferta/monitor-audio-silver-rx-centre-CID99-IDSU9JT.html

Dzi─Öki. Masz racj─Ö musi mie─ç swoje gabaryty. Jakas ciekawa u┼╝ywka mo┼╝e si─Ö trafi ­čśë

16 godzin temu, Łukasz P. napisał:

Posiadasz Monitor Audio Monitor c150 czy Monitor Audio Bronze c150 ? 
Bo ten drugi wed┼éug mnie jest znakomitym g┼éo┼Ťnikiem centralnym i du┼╝o du┼╝o lepszym od pierwszego.

C150 zwykle ┼╝e tak powiem ­čśë

20231114_075416.jpg

To jest model Monitor Audio Monitor, wersja monitor audio bronze c150 my┼Ťl─Ö ┼╝e by zrobi┼éa na tobie mocne wra┼╝enie. Mi─Ödzy nimi jest spora r├│┼╝nica na korzy┼Ť─ç Bronze. Mo┼╝na go ┼Ťmia┼éo zestawi─ç z Klipsch. Jak to napisa┼é mi kiedy┼Ť kolega Piotr Sonido gdy r├│wnie┼╝ szuka┼éem centralki:┬á

Bardzo czytelne granie na ┼Ťrednicy, ogromna szczeg├│┼éowo┼Ť─ç detali. Cena Monitor Audio Bronze C150 6G te┼╝ jest fajna, ja za sw├│j zap┼éaci┼éem 1050z┼é przy negocjacji ;)

IMG_5298.jpeg

Edytowano przez Łukasz P.

7 godzin temu, Łukasz P. napisał:

To jest model Monitor Audio Monitor, wersja monitor audio bronze c150 my┼Ťl─Ö ┼╝e by zrobi┼éa na tobie mocne wra┼╝enie. Mi─Ödzy nimi jest spora r├│┼╝nica na korzy┼Ť─ç Bronze. Mo┼╝na go ┼Ťmia┼éo zestawi─ç z Klipsch. Jak to napisa┼é mi kiedy┼Ť kolega Piotr Sonido gdy r├│wnie┼╝ szuka┼éem centralki:┬á

Bardzo czytelne granie na ┼Ťrednicy, ogromna szczeg├│┼éowo┼Ť─ç detali. Cena Monitor Audio Bronze C150 6G te┼╝ jest fajna, ja za sw├│j zap┼éaci┼éem 1050z┼é przy negocjacji ;)

IMG_5298.jpeg

Za nowy zapewne? Dobra cena. Zainteresuje si─Ö­čśë ogolnie to mam glosnik kt├│ry gra. Napewno wiem ze jest on dosyc budzetowy i ciekawi mnie co i jak wniesie lepszy przy ogladaniu film├│w ­čśë wydaje mi si─Ö ┼╝e dialogi mam jakie┼Ť takie "suche"┬á

8 minut temu, Łukasz P. napisał:

Tak za nowy. Naprawd─Ö warto mu si─Ö o przyjrze─ç, w razie czego mo┼╝esz zwr├│ci─ç ;)

Powolutku bede co┼Ť kombinowa┼é. Wielkie dzi─Öki. Zacz─ů┼éem wlasnie┬á przegl─ůda─ç klipsh 440c. Monstrum g┼éo┼Ťnikowe­čśë┬á┬á

18 godzin temu, pawel102bart napisał:

Dzieki! Nie mam por├│wnania do innych┬á wiem ┼╝e m├│j centralny to namiastka d┼║wi─Öku. Centralny to jeden z najwa┼╝niejszych glosnikow w kinie i czas na jego wymian─Ö.┬á Cena tu czyni roznice. Moj nowy by┼é wart chyba 600pln. Szukam uzywki tak do 2000. Te Klipsch ci─ůgle przewijaj─ů sie jako polecane wi─Öc musz─ů robi─ç robot─Ö.┬á

Ale tylko te. Nie z serii R kt├│ry wygl─ůdaja podobnie a brzmi─ů jak komedia.

To tanie a dobre kolumny.

Ale moment to kt├│ry Ty masz centralny za 600 pln?

Ok widze w w─ůtku. Ja te┼╝ mysla┼éem ┼╝e masz Bronze C150. A nie Monitor. Ok to ten brzmi faktycznie do wymiany.

Bo u Ciebie jest problem z miejscem jak widze?

Ta szafka ogranicza Cie na szeroko┼Ť─ç?

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Ale tylko te. Nie z serii R kt├│ry wygl─ůdaja podobnie a brzmi─ů jak komedia.

To tanie a dobre kolumny.

Ale moment to kt├│ry Ty masz centralny za 600 pln?

Ok widze w w─ůtku. Ja te┼╝ mysla┼éem ┼╝e masz Bronze C150. A nie Monitor. Ok to ten brzmi faktycznie do wymiany.

Bo u Ciebie jest problem z miejscem jak widze?

Ta szafka ogranicza Cie na szeroko┼Ť─ç?

W sumie nie ogranicza bo szafk─Ö mam 1.8m szeroko┼Ťci.┬á Kolorystycznie te┼╝ by czarny albo walnut pasowa┼é. ­čśë rp440c i 404c widze sa bardzo polecane. Chyba oboj─Ötne kt├│ry si─Ö trafi w dobrej cenie?

46 minut temu, halik napisał:

Mam 404c w salonie i tak jak pisa┼é Piotr Sonido , daje rade.┬á Musisz sprawdzi─ç wymiary czy wejdzie Tobie w szafk─Ö┬á bo jest do┼Ť─ç g┼é─Öboki.

pozdro

Dzieki! Bedzie sta┼é na szafce wi─Öc przestrze┼ä no limit­čśë┬á┬á

20 godzin temu, pawel102bart napisał:

W sumie nie ogranicza bo szafk─Ö mam 1.8m szeroko┼Ťci.┬á Kolorystycznie te┼╝ by czarny albo walnut pasowa┼é. ­čśë rp440c i 404c widze sa bardzo polecane. Chyba oboj─Ötne kt├│ry si─Ö trafi w dobrej cenie?

To ┼Ťwietne centralne i to jest to samo. One r├│┼╝ni─ů si─Ö tylko delikatnie liftingiem. Graj─ů dok┼éadnie tak samo.

19 godzin temu, pawel102bart napisał:

Dzieki! Bedzie sta┼é na szafce wi─Öc przestrze┼ä no limit­čśë┬á┬á

No to end of topic :)

Pozdrawiam

Piotrek