Skocz do zawartości

Kable to taniego sprzętu?


Recommended Posts

Cytat

Cytat


spokojnie usllyszusz roznice zwyklego kabla i Klotza .. zawsze tak jest tymbardziej jak posluchasz kilka tygodniu na zwyklym kablu a pozneij kupisz  troche drozsze...icon_smile.gif


Ja się dałem namówić. icon_lol.gif


Wiadomo ze roznica bedzie slyszalna ale napewno nie tak jak w przypadku ustawienia korektora tak jak podalem w linku powyzej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No dobra, czy po zakupie takiego Klotz'a bede mogl uslyszec dzwiek w ten sposob?
http://img237.imageshack.us/my.php?image=winzw7.jpg
Bo moim problemem jest jak widac na zdjeciu, jest podbity wysoki bas co objawia sie nieprzyjemnym odsluchem. Czy taki kabel az tak mi zniweluje brzmienie? Raczej nie. Dlatego chce zakupic korektor, aby troche zdusic ten wyzszy bas.



Przede wszystkim ... na czym ty sluchasz..moze to jakas srednia karta muzyczna..po 2 niesugerował bym sie zbytnio "suwakami" na winampie.... (tak a propos zainstaluj sobie FOOBAR) po trzecie skor taki bas jest nieprzyjemny moze cos jest w sprzecie...jaki TY masz w ogole sprzet? kolumny? kable?..tak pytam...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

No dobra, czy po zakupie takiego Klotz'a bede mogl uslyszec dzwiek w ten sposob?
http://img237.imageshack.us/my.php?image=winzw7.jpg
Bo moim problemem jest jak widac na zdjeciu, jest podbity wysoki bas co objawia sie nieprzyjemnym odsluchem. Czy taki kabel az tak mi zniweluje brzmienie? Raczej nie. Dlatego chce zakupic korektor, aby troche zdusic ten wyzszy bas.



Przede wszystkim ... na czym ty sluchasz..moze to jakas srednia karta muzyczna..po 2 niesugerował bym sie zbytnio "suwakami" na winampie.... (tak a propos zainstaluj sobie FOOBAR) po trzecie skor taki bas jest nieprzyjemny moze cos jest w sprzecie...jaki TY masz w ogole sprzet? kolumny? kable?..tak pytam...


Chce kupic korektor zeby mozna bylo sluchac normalnie muzyki z odtwarzacza DVD, bo sie nie da przez te kolumny Tonsila z powodow wymienionych wyzej. Amplituner Denon DRE-735R wiec tez leciwy i DVD Sony DVP-NS36
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...