Skocz do zawartości

Wybór amplitunera


pablotech

Recommended Posts

Witam
Jestem na etapie wyboru amplitunera. Interesuje mnie najlepszy do max 3000 (czym taniej tym lepiej). Przedstawiam kilka propozycji:

Wstępna selekcje już zrobiłem, ale chciałbym poznać Wasze opinie.
Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wybrałbym ONKYO, ale nie rozumiem dlaczego wybierasz takie niskie modele, przecież za 3000 można kupić nie 576, a 806, albo zamiast Denona 1909 - 2309 czy HK 445. Dla mnie każdy z nich ma inny charakter, ONKYO trochę bez wyrazu, ale dużo osprzętu w środku, Denon miła średnica, HK efekciarski (wcale nie zły, wręcz przeciwnie) super i w KD i w stereo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy te, które zaprezentowałem dadzą rade? Nie jest moim celem wydać 3000 zł. Najchętniej wydałbym 500, ale to nie rozwiąże problemu. Niestety nie słyszałem tych ampli, wiec dlatego prosze o Wasze opinie. Ja po wstępnej selekcji skłaniałem sie do denona i onkyo. Więc pytanie czy te wystarczą? Czy warto dopłacać?
Do pacio94 na jakich kolumnach słuchałeś tych ampli?

Jakie inne kolumny polecacie w tym przedziale cenowym?
Dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem wszytkich tych ampli. Tak naprawdę żadnego, ale mam ONKYO 605, więc różnicy prawie nie ma, podłączone są pod to kolumny M-Audio, wiadomo niska półka raczej wymuszone uzupełnienie niż pełnoprawne kolumny, ale nie jest znowu jakoś tragicznie. Dwa Denon AVR2809 + JBL ES100 to jest mój zestaw "pokojowy" jestem z niego naprawdę zadowolony, stereo naprawdę dobre jak na KD przestrzeń mimo beznadziejnego rozstawienia jest ok (tylko na szerokość, nie mówię o głębi, bo stoją pod ścianami). HK też mam tyle, że AVR135 + HKTS 7 model dużo niższy, bez jakiegokolwiek nowoczesnego osprzętu (Audyssey, HDMI), ale spisuje się całkiem dobrze. Co prawda tylko jest do TV i N-ki, ale w tym dziale wywiązuje się wystarczająco dobrze. Poza tym HK słuchałem innych np. HK 970 i one po prostu grają podobnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...