Skocz do zawartości

Jak podłączyć?


thing

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie chciałbym jakoś jak najlepiej podłączyć do mini wieży samsunga MM-N4 (ma dwa wyjścia na 4 omy)
parę głośników samsung PS N4E które mają także 4 omy ( są one w standardzie do tej mini wieży)
oraz parę głośników sony SS-A 300 które mają 6 omów
i do tego subwoofer pasywny samsung PSWS400E 4 omy.
A może macie jakiś pomysł na wzmacniacz który najlepiej by pasował do takiego zestawu byle tani icon_wink.gif.
Narazie podłączyłem to jako tako, sub do jednego z sony i reszta na drugim wyjściu czyli jeden głośnik sony z dwoma samsunga ale pewnie to nie podziała za długo.
Czekam na wszelkie rady:)

ps. Tak poza tym jestem nowy na forum więc witam serdecznie wszystkich:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej głośniki SONY podepnij tak jak Samsungi lewy do lewego, prawy do prawego. Większym problemem jest ten sub, gdyby był aktywny to mógłbyś kombinować z gniazdem słuchawkowym, ale tak będziesz miał inne obciążenie na kanałach i to wszystko będzie psuło.
Czy możesz powiedzieć po co ci takie karkołomne połączenia? No chyba, że chcesz wykończyć wzmak to wtedy nie mam pytań icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy możesz powiedzieć po co ci takie karkołomne połączenia?



Tak sobie stało aż serce mi sie kroiło że jest nie wykorzystywane icon_wink.gif

Cytat

Cytat

A może macie jakiś pomysł na wzmacniacz który najlepiej by pasował do takiego zestawu byle tani icon_wink.gif.


witam. tani czyli w jakich granicach cenowych?



tak do 100 zł gdybym miał więcej pieniędzy to bym tak nie kombinowałicon_wink.gif

Cytat

Czegoś tutaj nie rozumiem czy chcesz wzmak do tych Sony, Samsungów czy obydwu na raz, a co z odtwarzaczem?



Hmm najlepiej do obu. Ale chyba w granicach stu zł się nie znajdzie taki. mini wieża służy mi jako wzmacniacz na aux do kompa więc wzachol pełniłby tą samą funkcje

Cytat

Osobiscie mysle ze nie ma co tu kombinowac z tym sprzetem,najlepiej sie go "pozbyc"(moze allegro) jak sie uda,i zaopatrzyc sie w zmaka, dobre glosniczki(dopasowane Ohmy) i odtwarzacz....



W sumie zastanowię się grubo nad tym
Narazie odpuszcze sobie sub podłącze samsunga osobno i sony mam nadzieje ze chwile przetrwa icon_smile.gif przynajmniej do puki nie bedzie innego rozwiązania. A dym z wieży nie jest mi tak straszny jak strata jakości dźwięku;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

pacio94 jest tylko jeden maly problem, na 99% ceny wzmacniaczy ktore podales przekracza 100zł (150okolo)


W komentarzach naszego kolegi "pacio" ważne jest to "94" -> wyjaśnia huraoptymistyczne pomysły zakupowe, jak i inne, dość "ekstrawaganckie" propozycje icon_wink.gif .
Przykro może młodszemu koledze tak optymistyczne spojrzenie na życie korygować brutalnie, ale odrobina realizmu też bywa przydatna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...