Skocz do zawartości

Denon AVR 1909 + Dali Concept 6


koczm

Recommended Posts

Witam.

Jakoż, że jest to mój pierwszy post na tym forum witam Was wszystkich forumowiczów.

Moja przygodna z Denonem zaczeła się jakieś parę lat temu, dlatego też zdecydowałem się na zakupienie całkiem nowego zestawu. Tym razem do użytku ściśle własnego, a nie jak to było do tej pory- rodzinnego.
Będąc dziś w salonie Denona, sprzedawca przedstawił mi Denonka 1909 z kolumienkami Dali Concept 6. Niestety słuchałem ich zbyt krótko i samowolne ocenianie ich było by pewnie z mojej strony olbrzymim błędem. Czy ktoś z Was mógł by się podzielić wrażeniami z odsłuchu takiego zestawu? Czego mogę się spodziewać z połączenia tych 2 grajdałek?

Pozdrawiam


PS. Słucham dużo muzyki, głównie Pink Floyd, Deep Purple, ale zdarza się także coś znacznie cięższego Rammstein, Metallica.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak się spodziewałem. Tylko stereo, będzie na początek. W miarę przypływu gotówki, zestawik będzie rozbudowywany o kolejne kolumienki. Muzyki na starym denonie słucham (z wyjątkami) tylko i wyłącznie z koncertów DVD w systemie DTS. I jak w takim przypadku 1909 wypada ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Heathen to prawda, ale nie załamuj się Denony grają przyzwoicie w stereo. Sam posiadam AVR-2809 + JBL ES100 i mimo, że rozważałem zakup samego stereo to sam amp na tyle pozytywnie mnie zaskoczył, że zdecydowałem się na kompletowanie KD. Jednak może się okazać, że bezpośrednio po zakupie będziesz lekko zawiedziony, brakiem, albo tylko minimalną poprawą dźwięku, ale coś za coś, albo przestrzeń w kinie, albo dobra muzyka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...