Skocz do zawartości

KEF XQ40 + Denon 1500 ?


Melonpl

Recommended Posts

Witam. Posiadam od niedawna calkiem fajny zestraw... KEF iq90 i wzmacznaicz + CD Denon 1500 AE (+ soobwofer)
Glosniki jednak nie spelniaja do konca moich oczekiwan. Zasatanawiam sie wiec na przejsciem na XQ40...
drogie..ale... jak sie ma niespelnione marzenia dzwiekowe.... icon_smile.gif.
Zastanawiam sie czy wzmaczniac ktory posiadam w pelni "obsłuży" te kolumienki...
moze ktros doradzi/odradzi... ogólnie zmienic che tylko kolumny ...
pomieszczenie 25m2, muza: smooth jazz, pop, rock, troche filmowej ...

pozdrawiam
Melon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hej
wydaje mi sie ze sprzet masz bardzo przyzwoity. Klasa tych kolumn drownuje klasie wzmacniacza.
Musisz zdradzic nam jakie jeszcze masz kable i co najwazniejsze czego oczekujesz/czego ci brakuje w tym zestawie co masz.

pozdrawiam




brak mi ... wiekszej soczystosci dzieku..głebi..ciezko to czasami okreslic - mysle ze poprostu "wiekszego dzwieku"
Jak poglosnie - to dziek robi sie coraz lepszy...ale nie moge caly czas sluchac na pokrecownym regulatorze icon_wink.gif

mam kilka plyt XRCD ... reszta zwyczajne

kable: Alphard Davinci SL7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem przyjemnośc osobiście testować te KEF-y /miałem je w domu 1,5 miesiąca/ z Qedem oraz wzmacniaczem Denon -1500 jaki posiada
kolega ,założyciel wątku oraz z moim wzmakiem Luxman L-590A II.
Głos w dyskusjach o sprzęcie zabieram tylko wtedy kiedy miałem osobistą styczność z "przemiotem tematu" i mogę podzielić
się moimi doswiadczeniami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...