Skocz do zawartości

kolumny do Marantz pm/sa 8003


krakh

Recommended Posts

Tu bym się zgodzil z Kolegą: tench88, poza tym lansowaniem JBL-a to też Panie pacio94 nie nie boisz się krytykować:
Cyt.:DALI raczej bym ci nie radził, chociaż kolega wyżej użytkując je na codzień za pewne może więcej powiedzieć, może po prostu nie przekonały mnie do siebie, bo miałem z nimi zbyt krótką styczność.
Dochodzę czytając Twój post do wniosku, że Dali na pewno nie znasz, ale masz wielką intucję i ich nie polecasz........................... Problem polega jeszcze na jednym, mamy pomóc komuś w temacie: czyli bardziej polecać, niż odradzać! Bo jeśli coś polecimy opierając się na wiedzy i doświadczeniu, to bardziej zbliżymy do celu kupującego. Niż kiedy będziemy powoli eliminować kolejne modele rzekomo złe, to nie skrócimy czasu i drogi poszukiwań............
P.S. Szanuje inne w/w marki jak KEF, MONITOR AUDIO, etc. jednak wydaje mi się że najmniej audiofilska w tym gronie niestety jest własnie JBL. To ciągle jest tak zwane ,,kalifornijskie granie" opierające się na potężnym fundamencie basowym, kosztem reszty pasma. Ja ciągle polecam Dali, jeśli nie IKON 7, to może MENTOR 6????????????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż mamy swoje gusta i tego nic nie zmieni. Dla mnie dobry jest JBL dla was DALI czy którakolwiek inna firma. Może i modele z niskich serii JBL rzeczywiście są mocno basowe i za pewne przy klasyce nie spisują się najlepiej, ale moim zdaniem do rocka czy metalu są OK, a seria LS konstrukcyjnie już trochę odbiega od tych najtańszych standardów (choćby brak 10" czy 12" przetworników, nie tak jak TL260).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...