Skocz do zawartości

Cambridge Audio AZUR 340R


JARO 7009

Recommended Posts

witam Wszystkich Szanownych Użytkowników

Mam pytanie dotyczące amplitunera Cambridge Audio AZUR 340R
Czy ktoś miał możliwośc zapoznania się z tym sprzętem i czy warto w związku z tym dokonać takiego zakupu?
Dodaję iż rozważałem jeszcze opcję Onkyo TX SR 606....może jednak ten Cambridge?

Będę wdzięczny za każdą sugestię.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten apli będzie w zasadzie w 70 procentach służył do słuchania muzyczki...jazz, soul, z całą pewnością bez heavy dźwięków.....Czy mam rozumieć, że Cambridge będzie lepszy? Dziś usłyszałem o nim pierwszy raz...w zasadzie byłem przekonany już do Onkyo...ale zawsze warto zasięgnąc języka tu i tam...zwłaszcza u fachowców.......z góry dziękuję...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nO TO CHYBA SIĘ ZDECYDOWAŁEM ALE POSTARAM SIĘ ODSŁUCHAĆ JESZCZE GDZIEŚ TEGO APMLI..
NASŁUCHAŁEM SIĘ WCZEŚNIEJ ŻE ONKYO MA MASĘ DEKODERÓW RÓŻNEGO TYPU ( hd itp)
TYLKO CZY KIEDYKOLWIEK TO MI SIĘ PRZYDA?
SŁUCHAM MUZYKI W POKOJU 20 M2 CZASAMI OBEJRZę JAKIŚ FILM WIĘC NIE CHCĘ SZALEĆ Z CENĄ ALE NIE ZAMIERZAM RÓWNIEŻ KUPIĆ BADZIEWIA Z KTÓREGO NIE BĘDĘ PóŹNIEJ ZADOWOLONY.
tO MA PO PROSTU SPRAWIAĆ PRZYJEMNOŚC W TRAKCIE SŁUCHANIA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mało używasz kina to naprawdę nie bardzo potrzebne ci są najnowsze dekodery.Który model lepszy Cambridge Audio AZUR 340R czy Cambridge Audio AZUR 540R trudne pytanie ja bym wybrał tańszy a większą kasę zainwestował w kolumny. icon_smile.gif
Coś na temat kolumn możesz poczyta w tym wątku ,choc dotyczy on droższego modelu.Zainteresuj się Totemami podobały mi się.
http://www.audio.com.pl/forum/index.php?showtopic=2748
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wyboru dokonano:)
\pozostał CA 540 R v.3 jako amplituner
teraz czas na DVD. Mam zamiar skompletować tej samej marki czyli Cabridge Audio 540D . Ponoc bardzo ładny dżwięk można z niego uzyskać tak przy firlmach jak i co wazniejsze muzyce....Tylko pojęcia zielonego nie mam jak w tym modelu z polskimi znakami....\Czy może ktoś miał możliwość sprawdzenia tego tematu.
Z góry dziekuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...