Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Od tygodnia jestem posiadaczem interkonektu QED QUNEX SILVER SPIRAL (1m). Mam swoje pierwsze spostrzeżenia, ale jestem ciekaw Waszych. Kupiłem go troszkę w ciemno i już wiem że nie żałuje, bo narazie doznaje cały czas nowych efektów w dźwieku. Myslę, że jeszcze nie wygrzał się do końca, dlatego nie opisuje go tylko czekam na Was........................
Oczywiście dołącze swoją opinię jak kabelek będzie gotów, he, he icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę przesadziłem lecz nie żałuje, bo mam już sporą kolekcje płyt SACD i DVD-AUDIO, a odtwarzam to na PIONEER DV-LX50 podpietym do YAMAHA DSP-A1 icon_smile.gif Jesli o kolumny chodzi to Dali IKON 7 icon_smile.gif Kable głośnikowe LINN K20 icon_smile.gif

Małe pierwsze wrażenia: Są w całym paśmie bardzo ciepłe i nie tracą przy tym analityczności (choć wysokim tonom przydało by się ociupinkę więcej blasku). Doskonała perfekcyjnie przekazana stereofonia, bardzo szczegółowe z mnóstwem powietrza wokół instrumentów. Grają planami scena jest mocno separowana. Kapitalnie rozbudowany bas, ma wiele wcieleń i kolorów, jednak zawsze pod pełną kontrolą. HI-FI i MUZYKA napisało w podsumowaniu: ,,wart każdej złotówki” ja dopisuje: AMEN icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...