Skocz do zawartości

sennheisery hd 202... warto?


Recommended Posts

Witam... Zdecydowalem sprawic sobie sluchawki... wybor padl na sennheisery hd 202 (choc to jeszcze nie przesadzone). I teraz pytanie do was, czy zetknal sie ktos z tymi sluchawkami? Jakies spostrzezenia? ewentualnie jakas propozycja zamiennika w podobnej cenie. Bo im wiecej czytam tym wiecej mam watpliwosci... na poczatku bylem przekonany... teraz coraz wiecej negatywnych opini znajduje na necie:)... wiec jak to jest?

dodam tylko ze sluchawki beda sluzyc mi do sluchania muzyki (głownie elektroniczna) i troszke filmow na laptopie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zamiast czytać cudze opinie wybierz się do jakiegoś dużego sklepu i po prostu sam posłuchaj.Opiniami warto się sugerować gdy nie ma możliwości posłuchania.Ja wolę AKG syn zachwyca się swoimi sennheiserami ,tak to wygląda tylko w jednym się zgadzamy ,w sprzęcie do domu warto zainwestować w wzmacniacz słuchawkowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj rady audioneta, ten model z uwagi na to, że jest przystępny cenowo znajdziesz w każdym MM czy Saturnie. Mi osobiście bardziej odpowiadają Sennki, niż AKG i do elektronicznej (przy okazji do filmów też) będą chyba lepsze (więcej basu).
Co do wzmaków słuchawkowych to powinieneś się nad nimi zastanowić, gdyż pozwalają na znaczną poprawę dźwięku, jednak przy takim budżecie na słuchawki pewnie nie będziesz miał możliwości wygospodarownia kolejnych 200 czy 300zł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem mozliwosc uzytkowac te sluchawki przez jakis czas hd202. Musze stwierdzic ze nie jest to najlepsza konstukcja senkow. Po 1 bardzo nie wygodne. Uszka bola po godzinie juz .. druga sprawa to bas .... jest go tak duzo ze az za duzo . Brakuje szczegolow przestrzeni itp. Sluchawki te sa bardzo efekciarskie dla milosnikow ostrego lupania techno. Zdecydowanie polecam AKG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do wzmaków słuchawkowych to powinieneś się nad nimi zastanowić, gdyż pozwalają na znaczną poprawę dźwięku, jednak przy takim budżecie na słuchawki pewnie nie będziesz miał możliwości wygospodarownia kolejnych 200 czy 300zł.


Swietny jest Microforum608w cenie.... okolo 100zl. Mam od wczoraj, juz nigdy nie bede sluchal z dziurki we wzmacniaczu:D
Co do sluchawek jestem w pelni zadowolony z HD 215.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM trzy pary słuchawek icon_eek.gif trochę dziwne. Szczerze mówiąc to ja ostatnimi czasy w warszawskich oddziałach zauważam bardzo ciekawe zmiany, które rzeczywiście poprawiają jakość usług. Głównie chodzi o "odsłuchy" (troszkę prowizorzycznie, ale na al.Krakowskiej, odzielono miejsce gdzie są kolumny i można już w miarę ocenić jak to gra), dwa to ilość proponowanych słuchawek i ich marki. Niegdyś można było dostać coś za 200 może 300zł, a jak mieli coś droższego to leżało za szybką, a ostatnio jak byłem to mieli min. AKG K701, Senn HD595, Denon 2000 i parę innych, dodatkowo przy nich mamy wzmak + CD i można już się rozeznać jeśli chodzi o brzmienie różnych firm w tym samym miejscu i czasie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej nie bede dawal linkow bo nie jestem przedstawicielem handlowym, ewentualnie admin tej strony moze sobie tego nie zyczyc.
"microforum608" to produkt swietnego diyowca z innego forum o nicku piotrek608, user ten ma na koncie duze wersje Forum608 i forum608mk2(uzywki na allegro od 500 do 700zl) Obecnie produkuje microforuma, wzmak znacznie tanszy ale dobrze zrobiony (moj model gra 30 sekund po odlaczeniu z sieci;) Nie wiem jak to sie ma do innych sluchawkowcow ale trafko jest solidne. Zreszta na allegro jest opisane co jest w srodku, fotki wnetrza tez sa.

Zapewne zukzuk wie o kogo chodzi. Uzyj Google, Za okolo 100zl naprawde warto.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...