Skocz do zawartości

Kolumny + wzmacniacz na imprezki


bassFan

Recommended Posts

Cytat

icon_lol.gif No to pozdrawiam i życzę powodzenia. Bo już brak mi słów po prostu co na tym forum się dzieje. I dlaczego admin jeszcze tego nie kasuje.

Marhio2000
Brak słów? Ty chyba też się do tego przyczyniłeś...
Teraz jest lepiej, ale aktualnie to Ciebie atakują za nadmierną reklamę swojego sklepu (tzn. firmy, w której pracujesz).

W każdym razie wątek w takiej postaci zostawiłem jako przykład... icon_mad.gif

Parę osób ma pogląd o swojej nieomylności, a że w dodatku nie słuchali zapewne sprzętu który krytykują ... lub widzieli/słyszeli jedynie najtańsze modele tych firm (czyli rewelacji trudno się spodziewać...). A przy okazji chętnie wdają się w sprzeczki słowne. icon_sad.gif

Inni za to permanentnie cytują posty poprzednika – mimo wielokrotnie zwracanych im uwag. Zaśmiecając w ten sposób Forum i utrudniając innym czytanie postów. A moderatorom dostarczają dodatkowej pracy icon_sad.gif

A inna osoba pisze "Jak to bedzie grać nie wiem" albo "Szczerze to nie spotkałem się nigdy z tą firmą, ale opinie w sieci są raczej dobre" czy też "nie słuchałem, ale..." icon_eek.gif
Czyli zero konkretów (ale przynajmniej nie wprowadza kolegów w błąd nieprzemyślanymi lub nieprawdziwymi sformułowaniami...), ale za to kolejna wypowiedź poszła w świat...

Cytat

...dyskusja zmierza w niewiadomym kierunku, a administracja śpi

Zukzukzuk - autor wątku najprawdopodobniej (tak napisał...) wybrał już kolumny Cerwin Vega VE-12, a teraz szuka wzmacniacza...
Więc swoim wątkiem już coś osiągnął. Poza tym w kilku innych wątkach na Forum dyskusja też szła w niewiadomym kierunku, ale coś się jednak klarowało. icon_wink.gif
A teraz - chyba najlepiej będzie, jak zastosuje się do Twojej rady "Słuchać? Ani tych, ani tamtych. Raczej słuchać tego, co się kupuje/chce kupić."

Pozdrawiam
PS. A jak dodamy do tego jeszcze błędy ortograficzne czy bardzo dużo literówek (akurat dotyczy do bardziej innych wątków, niż bieżącego...), to już tragedia. icon_cry.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...