Skocz do zawartości

Tani zestaw KD który wybrać?


prokop

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie forumowiczów.

Niedawno kupiłem TELEWIZOR LCD 37'' LG 37LG3000 (http://alejka.pl/telewizor-37-lg-37lg3000.html), teraz poszukuję w miarę dobrego zestawu KD który posiadałby wejście usb abym mógł podpiąć pendrive i oglądać filmy ze względu na ograniczone fundusze zainteresowałem się takim:

-LG HT903TA (http://alejka.pl/lg-ht903ta.html)

Proszę was o opinie tego zestawu a może polecacie inny zestaw niekoniecznie takiej firmy moje fundusze to ok 1300zł na kd będę oglądał przeważnie filmy divx i słuchał muzyczki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokop
Na jakiej powierzchni ma to grać?

Zauważ, że tego typu zestawy "all in one" mają jednak ograniczone możliwości...
Stwierdzenie "zestaw ma 1000W mocy muzycznej" jest krótko mówiąc bzdurą. Zasilacz ma pewnie max 150W - więc w jaki sposób może osiągnąć 1kw?
Niestety dane podawane w reklamach czy na stroni producenta są przesadzone. icon_eek.gif
Zazwyczaj moc nominalna na kanał zawiera się w granicach 25-40W, rzadziej dochodzi do 50W.

Co do jakości dźwięku - to będzie "jakoś". Cudów nie oczekuj, ale grać będzie.

Jeżeli chodzi o propozycje - nowy firmowy sprzęt jako oddzielne komponenty zaczyna się od 1500zł (najprostsze Denony czy SOny, starsze modele ONKYO).
Amplitunery w tych zestawach będą trochę mocniejsze, kolumny większe.

Sprzęt ma być nowy - czy dopuszczasz sprzęt używany?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do składaków to raczej się nie nastawiam bo fundusz mam ograniczony chyba że by się trafił jakiś używany zestaw ale wątpię.
Natomiast "tani" myślę tu o sumie 1300zł i jakimś plastiku który grałby na 20m2. Wyboru raczej wielkiego nie mam a ten zestaw co podałem może okazałby się dobry. Jeżeli ktoś ma taki to proszę o opinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...