Skocz do zawartości

Audio do laptopa do 400zl


mobilogix

Recommended Posts

Witam
Ostatnio nosze sie z zamiarem kupna sprzetu audio do laptopa posiadam Asusa i do niego karte zewnetrzna m-audio fast track (podlaczalem do niej do wejscia sluchawkowego jakies creativy 5+1 chyba na przejsciowke i lepiej graly niz na zwyklej dzwiekowce, ma ona tez jakies swoje 2 wyjscia na glosniki) Zastanawiam sie co kupic chodzi mi o zestaw 2 glosniki lub ewentualnie 2 + subwoofer, mam zamiar kupic tez gramofon myslalem wiec tez o jakims wzmacniaczu i 2 glosnikach. Prosze o jakas pomoc, porade, zalezy mi na ladnym czystym dzwieku i w miare niskich znieksztalceniach Z gory dziekuje. Sprzet nie musi byc nowy
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400zł to raczej wzmaka + kolumn nie kupisz, ale nie ma się co załamywać. Obejrzyj produkty takich firma jak Genius, Microlab czy Redstar. Za 400zł możesz spokojnie kupić zestaw 2.0, który zagra ci na przyzwoitym poziomie.
Przykłady:
Microlab SOLO6C prawdopodobnie najlepsze z tych wszytskich
Genius HF2000X super stosunek cena/jakość
Redstar RS215
Redstar RS217 wygląda ciekawie, ale nie wiem czy ktoś tego słuchał
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to monitory, więc nie powinno być problemów, a jak pomieszczenie jest za duże to chyba sytuacja jest dość nieciekawa.
PS: Co do gramofonu to będziesz musiał myśleć później, bo raczej ciężko będzie jakoś to sensownie spiąć, a dodakowo będziesz potrzebował przedwzamcniacz PHONO. Chyba, że AUX, ale tam chyba jest auto przełączanie przy wpięciu AUX, więc to dość niewygodne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przecież to monitory, więc nie powinno być problemów, a jak pomieszczenie jest za duże to chyba sytuacja jest dość nieciekawa.


Nadal nie wiesz ile kolega ma miejsca, dodatkowo ma laptopa, może mieć mało miejsca na jakimś biurku, bierzesz pod uwagę rozstawienie monitorów czy polecisz wciśnięcie monitorów przy ekranie laptopa ?
Poczekaj moment do odpowiedzi kolegi mobilogix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...