Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne w okolicach 150 - 200zł


Recommended Posts

Witam!
Na szybko. Potrzebuję słuchawek w pewien sposób uniwersalnych z większym naciskiem na muzykę (rock, dużo funk'u, trochę muzyki clubowej totalne skrajności). Szukam jakiś interesujących nausznych słuchawek, z racji wstrętu jaki pojawił się u mnie z biegiem czasu do pchełek. Dodam że często będą mi służyć w mieście w drodze na uczelnie pracy itd. więc wypadałoby co by nie tylko dobrze grały, ale również dawały dobrą izolację otoczenia. cena w okolicach 150 zł , ewentualnie mogę się sprężyć i coś dołożyć (rozumiecie tanie życia studenta smilies/smile.gif )

Szukam trochę i znalazłem takie fanty chciałbym żebyście je ocenili i pomogli wybrać najlepsze lub też dorzućcie coś od siebie:

KOSS UR40 http://www.allegro.pl/item610956354_koss_u...ncja_f_vat.html

Sony MDR-Q68LWB http://www.euro.com.pl/sluchawki2/sony-mdr-q68lwb.bhtml

SENNHEISER PMX60 http://www.sklep.devilnet.pl/go/_info/?id=...16fea97420cd885

Sennheiser HD-201 http://www.allegro.pl/item608039492_sennhe..._pl_dealer.html

SENNHEISER HD 457 http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=39685

Nie jestem pewien tak patrząc kolejny raz na te słuchawki czy będą się nadawać do śmigania z nimi wśród miejskiego turkotu, może coś dorzucie swojego.
Z góry dzięki za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Marhio2000 w tej kategorii cenowej zakup Pioneera jest bardzo dobrą opcją. Jakiś czas temu kupowałem słuchawki właśnie za ok. 200zł i ostatecznie mój wybór padł na Pioneera SE-MJ5. Jestem z nich zadowolony, głównie używam ich to telefonu (MP3) i ewentualnie do kompa. Co prawda w moim modelu przydaje się EQ, bo grają trochę zbyt ostrą górą, ale myślę, że w tym proponowanym wyżej nie będzie tego efektu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Marhio2000
A jak one mają się do Creative Aurvana LIVE!, to właśnie one zrobiły furorę i przemeblowanie na rynku. Nie wiem tylko czy je wciąż można kupić za 200zł, bo na porównywarkach to najtańsze są po 350zł.




Jeśli chodzi o Creativa to ma on bardzo elektroniczne brzmienie, dokładne ale nie melomanowe... Już z założenia Creative to PC a nie klasyczne audio, tak jak pisałem do 200zł nic nie zagra lepiej ogólnie dostępnego na rynku.. Po prostu to jest dźwięk np. Sennheisera za 400-500zl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo elektroniczne? Wiesz nie chcę się sprzeczać, bo ich nie słuchałem, ale wszytskie opinie są jak najbardziej za. Wiele osób porónuje je do Sennków HD600 (o 595 nie wspominając) czy AKG K701, więc coś na rzeczy chyba musi być. Może to ten recabling, tak potrzebny w tym przypadku, daje takie super efekty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Typowo elektroniczne? Wiesz nie chcę się sprzeczać, bo ich nie słuchałem, ale wszytskie opinie są jak najbardziej za. Wiele osób porónuje je do Sennków HD600 (o 595 nie wspominając) czy AKG K701, więc coś na rzeczy chyba musi być. Może to ten recabling, tak potrzebny w tym przypadku, daje takie super efekty.




Jeśli nie rozumiesz co znaczy "elektroniczne brzmienie" to tłumaczę. Są bardzo detaliczne i wyraźne. Nie stwierdziłem że złe ( nie rozumiesz co czytasz ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Z określeniem elektorniczne spotakłem się po raz pierwszy i raczej nie kojarzy się ono dobrze. Dodatkowo jak podsumowałeś to tak: "Już z założenia Creative to PC a nie klasyczne audio" to opinia raczej jest zrozumiała w inny sposób niż miałeś na myśli



Hehe i teraz Ty mi mówisz co ja miałem na myśli. Tragedia co tu się dzieje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do dyskusji, znalazłem cenowo identyczne słuchawki zaś modelem wyższe Pioneer SE-M390 czy warto zaopatrzyć się w w ten model? Chodzi mi o to że wiem iż nie zawsze nowsze znaczy lepsze icon_smile.gif i jeszcze kwestia tłumienia, zwykłe "odgłosy miasta" nie zagłuszą muzyki ? Chodzi mi o to żeby nie były totalnie zamknięte (mokre ucho i dziwna przestrzeń jak dla mnie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Powracam do dyskusji, znalazłem cenowo identyczne słuchawki zaś modelem wyższe Pioneer SE-M390 czy warto zaopatrzyć się w w ten model? Chodzi mi o to że wiem iż nie zawsze nowsze znaczy lepsze icon_smile.gif




Nie są nowsze, są mocniejsze. 290 mają 1200mW a te mają 1500 czyli można momentami ogłuchnąć. Ale dźwięk tak samo świetny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Powracam do dyskusji, znalazłem cenowo identyczne słuchawki zaś modelem wyższe Pioneer SE-M390 czy warto zaopatrzyć się w w ten model? Chodzi mi o to że wiem iż nie zawsze nowsze znaczy lepsze icon_smile.gif




Nie są nowsze, są mocniejsze. 290 mają 1200mW a te mają 1500 czyli można momentami ogłuchnąć. Ale dźwięk tak samo świetny.



jestem już zdecydowany na te właśnie pionieerki, które wy z racji większego doświadczenia w użytkowaniu nausznych słuchawek byście wzięli ? który model ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tu nie chodzi o doświadczenie icon_smile.gif. Trzeba mieć porównanie. Tak jak napisałem to jest to samo z tym że 390 są mocniejsze.



więc może zapytam tak, Ty byś wziął mocniejsze czy nie ? a i czy ktoś mógłby odpowiedzieć jak z izolacją w tych pionierach, jak wygłuszają dźwięki z zewnątrz ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja mam te mocniejsze icon_smile.gif. Zapasu mocy nigdy mało. Można czasem porządnie przypieprzyć icon_smile.gif. Ale jak za tą cenę są niesamowicie szczegółowe. Pracuję na programach muzycznych więc dźwięk ma dla mnie ogromne znaczenie.



No ok, a izolowanie ? jadać w tramwaju, stojąc na przystanku, jadać pociągiem jak się spiszą ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...