Skocz do zawartości

Mikro wieża


pacio94

Recommended Posts

Witam
Tym razem potrzebuję porady w sprawie zesatwu mikro. Wiem, że tematów o nich było już do bólu i króluje w tej klasie YAMAHA z Pianocraftem, ale na zesatw, który będzie grał tylko w tle w kuchni jest trochę zbyt droga. Mój budżet to 1000zł, ale jeśli jest jakaś ciekawa propozycja za mniejszą kasę to tym lepiej. Tak naprawdę zależy mi na tunerze, ostatecznie może być to tylko amp, bo mam jakieś głośniki od starej (prawie 20-sto letniej) wieży PHILIPSa. Do tej pory udało mi się znaleźć w tej cenie:
ONKYO CS-325
Kenwood K-511USB
Czekam na opinie o tym sprzęcie i inne propozycje.
pozdrawiam
pacio94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie wieżyczkę JVC UX-A55R za ok 100 zł (!!!) -> jakość dźwięku idealnie komponuje się z odgłosami smażenia jajecznicy i/lub gotowania ziemniaków icon_wink.gif, a i CD odtwarza bez gadania, i RDS pokazuje czego słucham (gdybym zapomniał przez przypadek).
Nie wiem po co chcesz wydać tyle kasy na kuchenny sprzęcik do szemrania tła icon_smile.gif
A jeśli już koniecznie tak wysoko mierzysz, to doskładaj 700 i Yamaha PC -> przynajmniej w razie zmiany przeznaczenia będzie miał szansę sie sprzęcik "wyrobić".

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Akurat tak sie składa że wszystke modele co podałeś słuchałem w sklepie no powiedzmy salonie bo ostatnio też wybierałem podobne coś.
Mój typ kenwood. Gra prawie jak yamaha, akurat jak do kuchni. Jak by nie istaniał pianocraft to do pokoju wziąłbym kenwooda ze wszystkich istniejących stereo w tej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sam sprawdzić, pewnie bitwa rozegra się między LG, a Sony, jednak są sporo tańsze, a główną ważną cechą będzie wygląd (niestety icon_sad.gif), decyzja nienależy do mnie więc zdam się na rodziców. Mam nadzieję, że wezmą lepiej grający.


08 05 2009, 11:50
Ostatecznie padło na najłatwiejsze rozwiązanie tzn. poszedłem do marketu i kupiłem taką, która wyglądała w miarę dobrze, była mała i tania, a przy tym można z niej coś usłyszeć icon_wink.gif Kupiłem SHARPa XL-E25H za 300zł. Myślę, że temat można zakończyć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...