Skocz do zawartości

Niedrogi, a dobry przenośny odtwarzacz


zajec

Recommended Posts

Witam!
Dokonałem już wyboru słuchawek (padło na Pioneer SE-M390) i szukam teraz dobrego lecz nie drogiego odtwarzacza z nastawieniem na obsługę ogg i flac, większość kasy poszło na słuchawki z racji wykorzystania ich nie tylko do słuchania muzyki z odtwarzacza, bardzo prosiłbym was o podpowiedź jaki wybrać playerek im tańszy tym lepiej .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się znaleźć to musisz się liczyć z kosztami rzędu 300-400zł. W sumie w grę wchodzą trzy modele:
iRiver LPLAYER (ten ewentualnie, bo za tą samą cenę ma więcej opcji <MP4> więc raczej jakość dźwięku na tym nie zyska, poza tym SNR <signal to noise ratio> jest małe)
iRiver E100
COWON iAudio 7 (wejdź na iAudio 7; ja wybrałbym chyba tego, wysoka moc na wyjściu, SNR=90dB <mało realne>, ale może chociaż oscyluje w tych granicach, a to już dobry wynik)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, jest to mój pierwszy post tutaj icon_smile.gif

Niestety pozwolę sobie mieć inne zdanie. Otóż według mnie Fuze w kwestii jakości dźwięku jest co najwyżej przeciętny. Cowon i7 to bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o jakość dźwięku, wygodę i niezawodność użytkowania. Wiem co mówię bo używam go codziennie. Jest on jednak dość drogi i dlatego polecam odtwarzacz VEDIA V39. Ma on bardzo dobrą jakość dźwięku, ogromne możliwości, długo pracuje na baterii i co najważniejsze jego cena jest obecnie bardzo przystępna. Jego też posiadam i użytkuję na przemian z Cowonem i7 i Vedią C3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam!

PS. Nie należy jedynie patrzeć na suche specyfikacje, czasami daleko im do prawdy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Vedię Vtec 39. To mały, lekki odtwarzacz, z dużym wyświetlaczem, a co najwazniejsze nie słychać szumów podczas odwtarzania. I za tę cenę to moim zdaniem najlepsza propozycja. Jedyny minus, to, że jest trochę mało wygodny w obsłudze (brak przycisków).
W grę wchodziłby jeszcze Cowon i7 (zgadzam się z przedmówcami, że to bardzo dobry odtwarzacz).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...