Skocz do zawartości

Podłaczenie amplitunera yamaha rx-v393 do kompa z kartą Creative Audigy LS Audio Processor


Recommended Posts

Witam serdecznie !!

Chciałbym uzyskać dzwięk 5.1 w połączeniu amplitunea yamaha RX-V393 5.1 do karty dzwiękowej Creative Audigy LS Audio Processor 5.1.

Na chwile obecną połaczyłem normalnie jednym kablem JACK-2xChinch czyli niepełne sorond tak mi sie wydaje bo działają 2 fronty i centrala.

W mojej karcie dźwiękowej nie ma wyjścia coloxial ani optycznego w karcie muzycznej również nie mam coloxiala ani optycznego tylko 4x jacki pomarańczowy, czarny, zielony, i niebieski micrfon.

link do zdjęcia apmlitunera http://fotohub.pl/view/1236f974b86cef0e1e1cc37d6715ea0e

Moje pytanie brzmi czy da się z tego zrobić normalny dźwiędz przestrzenny 5.1 do filmów odtwarzanych z komputera? jeżeli tak to proszę o pomoc


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącznie jest bardzo proste, potrzebujesz trzy kable 2RCA-jack. Wszytskie podpinasz do kompa (pomijając niebieskie wejście <mikrofon jak napisałeś>) i teraz te 6RCA idzie do ampa (te wejścia na górze obudowy; 6CH DISCRETTE INPUT). Kabel, który idzie z zielonego do MAIN (czewrony prawy <R>, biały lewy <L>), z czarnego do SURROUND (tak samo jak powyżej), a z pomarańczowego do CEN (czerwony) i SUB (biały).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...