Skocz do zawartości

Denon AVR-1508 + Tonsil Maestro II 130


mihnikk

Recommended Posts

Witam
Przymierzam się do zakupu sprzętu do domu za kwotę do 2000. Służyć ma głównie do słuchania muzyki, ale za jakiś czas zamierzam też kupić telewizor i chcę, żeby wtedy ten sam sprzęt służył jako kino domowe.
Wstępnie wypatrzyłem takie elementy:
- używany amplituner Denon AVR-1508 http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/mo...Product_ID/3590
- głosniki Tonsil Maestro II 130 (na razie chcę kupić tylko fronty, z opcją dokupienia reszty w późniejszym terminie)
- do tego jakiś odtwarzacz DVD (tu jeszczen nie mam rozeznania)
Pokój, w którym to będzie stało ma 22m2, ale jedna ściana jest na wpół otwarta - połączenie z przedpokojem, bez drzwi. Muzyki słucham różnej, jazzu, rocka, trochę elektronicznej. NIe mam jakiegoś bardzo wyczulonego słuchu, ale chciałbym żeby grało czysto.
Czy sprzęt jaki podałem będzie się dobrze nadawał do tego celu? A może macie jakieś inne/lepsze propozycje zestawu do 2000?

Z góry dzięki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego denona ktorym jestes zainteresowany + dvd 1740+ kolumny WHARFEDALE CRYSTAL CR30 +WH2 CENTER + WH2 SURROUND powiem tak gra to troche lepiej niz kino domowe lg z plastikowymi kolumnami tez lg za 1000zl czyli ten denon jak na moj gust szalu nie robi. DVD denona nie ma wejscia usb a moj stary lg ma i to w bardzo dostepnym miejscu na przednim panelu, a jak dla mnie jest to wazne wejscie poniewaz nie moge podpiac ani mp3 ani pendraive. Najlepiej odsluchaj kilka zestawow troche poczytaj i kopuj nie ma co zabardzo sie rozczulac w tej cenie wszystko gra podobnie. Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...