Skocz do zawartości

SoundTormentor

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez SoundTormentor

 1. Jeżeli chodzi o moje upodobania muzyczne, to są dosyć szerokie.Głownym moim nurtem jest metal, szczególnie ten. lat '80.Lubie też rocka.CZasami posłucham reggae, bluesa czy jazzu.Wysokie miejsce na moim muzycznym piedestale zajmuje również muzyka klasyczna (Vivaldi, Mozart etc..) oraz ambient, w szczególności ten "ciemniejszy".Nie pogardzę również elektroniką.

  Propozycja podłączenia słuchawek + wzmacniacza/przetwornika jest sensowna, ale mój komputer ma zintegrowaną karte dźwiękową.Jednak bardziej odpowiadałobymi podłączenie powyższego zestawu do laptopa, najlepiej takiego, który oferuje dobry i czysty dzwięk, ale wiązałoby się z dodatkowymi kosztami.

  Co zrobić- budować zestaw na tym poziomie cenowym czy zaczekać, uskładać kase, w międzyczasie rozglądać się za dobrym rozwiążaniem i kupić znacznie lepszy zestaw ?

  Co Panowie o tym sądzą?
 2. Witam wszystkich.

  Chciałbym skompletować dobrej jakości (w stosunku do moich finansowych możliwości) przenośny zestaw audio.Jego bazą będzie odtwarzacz mp3: Pentagram Vanquish Volt 8GB z możłiwośćią rozszerzenia pamięci o 32 GB za pomocą karty SDHC.Przejdżmy jednak do jądra mojego problemu, a mianowicie słuchawek, bowiem to one będą przedmiotem dyskusji.Bedą to słuchawki dookanałowe.Podzieliłem je na 2 kategorie: tańsze i te droższe oczywiście:

  Tańsze: SENNHEISER CX400 II - od 100 zł do 219 zł -
  CREATIVE AURVANA AIR - 240 zł
  CREATIVE AURVANA IN-EAR - 178 zł
  RAZER MORAY - 100 zł

  Droższe: Phonak Audeo PFE 112 - 430 zł
  SENNHEISER IE 6 - 480 zł
  Sennheiser IE 8 - 840 zł
  Sony MDR-NC 300D - 900 zł

  Jestem w stanie wyłożyć na słuchawki nawety 900-1000 zł, ponieważ zależy mi na dobrej jakości dżwięku.Czy podane modele nadają się do takich zastosowań?Czy bedą dobrze współpracowały z przenośnym odtwarzaczem?Czy ta kwota pozwala na zakup dobrej jakości słuchawek?CZy może lepsze bedą słuchawki typu zamkniętego?

  Proszę o pomoc i propozycje bardziej doświadczonych .

  Dodam, że w dziedzinie sprzętu audio jestem kompletnym laikiem.Będzie to moje pierwsze doświadczenie z tego typu sprzętem.
×
×
 • Utwórz nowe...