Skocz do zawartości

krakowiak

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O krakowiak

 • Ranga
  Debiutant
 1. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić serwis Deezer. Testowałem dwa serwisy równocześnie i niestety konkurencja mnie nie przekonała. Kwestia gustu.
 2. Ostatnio katuję album Stanisławy Celińskiej "Nowa Warszawa" w serwisie Deezer Mam sentyment to Pani Stasi jak i szacunek do serwisu za tak wielką bazę muzyki świetnej jakości. Przewinie się też Myslovitz, Coma, Strachy - ogólnie na rockowo.
 3. A to ładne Wchodzę na forum po miesiącu, a tu podejrzenie, że się podszywam Widzę, że dyskusja już zamknięta. No i dobrze. Wybrałem Deezer, nie żałuję i jeśli miałbym wybrać znowu jakiś serwis streamowych, to znowu byłby to Deezer. Pozdrawiam
 4. Robiąc jeszcze @up co do rozwoju Deezera. Zauważyłem, że serwisy muzyczne nie są już tylko muzyczne. Chodzi mi o program partnerski Deezer API i o aplikację, która umożliwia umawianie się na randki w oparciu o gust muzyczny. I to jest fajne, że sprawdza się niesprawdzone.
 5. Jak w jakości? Chodzi Ci o jakość serwisu czy jakość muzyki? Z tego co wiem, to przy koncie premium jakość jest taka jak z płyt CD - 320 kb/s. Co do jakości serwisu to przejrzyście się przegląda. Nie ma jednego działu na drugim.
×
×
 • Utwórz nowe...