Skocz do zawartości

endriu27

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez endriu27


 1. Nie zamierzam słuchać muzyki przez 2 pary głośników, tylko chodzi o oglądanie filmów. Amplituner posiada wejście na dwie pary kolumn A i B. Będzie lepszy efekt przy oglądaniu filmów gdy zainstaluje głośniki B ?

 2. Witam,

  Posiadam amplituner yamaha r n-602 oraz kolumny podłogowe Canton chrono 509 dc, całość jest podłączona do telewizora. Chciałbym dokupić zestaw kolumn na tył, żeby efekty w filmach były lepsze, niestety nie mam miejsca na dodatkowy zestaw kina domowego...

  Chciałbym się zapytać czy głośniki Magnat quantum 673, będę dobrą opcją ? Nie przeszkadza że fronty będą z innej firmy, w sensie czy nie będzie inne brzmienie icon_smile.gif

  Z góry dzięki za odpowiedź i sorka za ewentualne błędy czy niedomówienia icon_smile.gif

  Pozdrawiam

 3. Amplituner podłączony byłby bezpośrednio do telewizora przez wyjście optyczne. Zastanawia mnie fakt, że w instrukcji rn-602 napisane jest " Do cyfrowych gniazd wejściowych ( OPTICAL/COAXIAL) tego urządzenia mogą być podawane jedynie sygnały PCM"

  Telewizor to Samsung UE32J6300.

 4. Witam,

  Posiadam amplituner stereo Yamaha r n-602 oraz kolumny Canton Chrono 509 DC. Jak podłącze telewizor do wejścia optyczne, to wszystko będzie okej grało ?

  Również zastanawiam się nad zakupem subwoofera Yamaha ns-sw700. Dobre byłoby to zestawienia do moich kolumn. Dodam jeszcze, że wszytko grałoby w pomieszczeniu ok. 30m^2.

  Dzięki z góry za odpowiedź icon_smile.gif

 5. Być może w ustawieniach sieci bezprzewodowej masz inną metodę zabezpieczenia niż w amplitunerze. W ustawieniach routera wybierz WPA2-PSK , dalej według instrukcji str. 18 icon_smile.gif Nie wiem czy pomogłem ale u mnie zadziałało.

 6. Witam,

  Czy jest możliwe aby z oryginalnych płyt audio Cd powstawały szumy przy głośnej muzyce. Słyszalne są przy spokojniejszych kawałkach.
  Posiadam amplituner Yamaha R-N602, odtwarzacz Cd Yamaha CD S-700, kolumny Canton 509 DC, podłączone bi-wire kablami firmy Melodika.

  Dzięki z góry za odpowiedz icon_smile.gif
×
×
 • Utwórz nowe...