Skocz do zawartości

Kazuya

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Kazuya


 1. Cytat

  Dzień dobry.
  Z mojej strony proponowałbym najnowszy model amplitunera Yamaha RX-V481. To urządzenie, które oferuje dynamiczny, uniwersalny i po prostu dobry w swojej klasie dźwięk, wysoką moc oraz praktycznie pełne wyposażenie w dekodery dźwięku przestrzennego oraz bardzo rozbudowaną sekcję sieciową. Ponadto amplituner posiada system MusicCast, który daje praktycznie nieograniczone możliwości dostępu do plików, serwisów streamingowych, możliwość zbudowania systemu multi-room, bardzo komfortowej i obsługi także poprzez smartphone lub tablet.
  Przyjrzyj się mojej propozycji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.


  Myślę, że to jest właśnie propozycja dla mnie.

 2. Dzięki za odpowiedź. Myślę że ONKYO 545 jest za bardzo wypasiony jak na moje potrzeby, bo nie zamierzam rozbudowywać zestawu głośnikowego do 7.1 a Dolby Atmos to już w ogóle nie wykorzystam.
  Zestaw 5.1 mi wystarczy. Ta Yamaha jest fajna, ale czy poprzedni model 479 nie miał tego samego co 481?

 3. Witam.

  Byłem użytkownikiem Yamahy rx v450, ale niestety po jakimś burzowym incydencie nie działa wraz z HTPC.
  Sprzęt dobrze mi służył, ale jestem zmuszony kupić coś nowego. Używałem ją głównie do oglądania filmów mkv i słuchania muzyki z radia internetowego z komputera.
  Dlatego moje pytanie dotyczy wyboru amlitunera do tych zadań. Nie jestem audiofilem a posiadane głośniki nie należą do wysokiej klasy. Są to 2 Getony Tonsila które robią za fronty i 3 +1 firmy Magnat. Ekran Samsung 1920x1080, nie zamierzam zmieniać.
  Budżet to około 1700 zł.

  Dziękuję i pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...