Skocz do zawartości

Acetylen3

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Acetylen3

 1. Rozumiem a więc sam przedwzmacniacz wystarczy wkładka nie odgrywa i trzeba wszystko w obudowę wsadzić zastosować baterię( niewiem czy było by ok ale ja bym zastosował 2 akumlatory jeden 6V do mikrofonu i drugi 12v do przedwzmacniacza.Czy jeszcze coś uwzględnić w budowie coś dodać zmienić ?
 2. Dobrze a więc mikrofon miał by służyć tylko do komunikacji głosowej i tak wiem zwykły mikrofon za 20 zł wystarczy. Ale myślałem żeby zrobić dobre jakości mikrofon pojemnościowy. Mam +- 120 zł(jestem w stanie dołożyć) zależy mi na dobrej jakości dźwięku no i raczej to wszystko. Dodam że mikrofon będzie działał z MAYA U5 jako kartą dźwiękową.
 3. Po namyśle użyję 2 akumlatory jeden 12 V do zasilania przedwzmacniacza i wzmacniacza. I 6V do mikrofonu. Dało by się wsadzić 2 wkładki od panasonica do mikrofonu lepiej by zbierało dźwięk ? (wiem że nie zawsze im więcej tym lepiej ale stosują w mikrofonach nawet po 6 wkładek)
 4. Dzięki bardzo mi wyjaśniłeś a jak ma to wyglądać z połączeniem przedwzmacniacza z wzmacniaczem jak to połączyć chodzi mi o zasilanie od dzielne ? A dźwięk poprostu z mikrofonu do przedwzmacniacza potem z przedwzmacniacza na kabel z jackiem tak ?
 5. Chciał bym zrobić mikrofon z przedwzmacniaczem. Upatrzyłem sobie coś takiego https://sklep.avt.pl/avt2017.html i https://sklep.avt.pl/mikrofon-pojemnosciowy-4-5-2-2mm.html. I mam pytanie jak się za to zabrać potrzebuję jakąś przetwornicę żeby zasilać to z gniazda usb i jak to połączyć z góry dzięki.Jak czegoś nie napisałem proszę walić z mostu.
×
×
 • Utwórz nowe...