Skocz do zawartości

Lapi

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Lapi

 • Ranga
  Debiutant
 1. Lapi

  głośniki od miniwieży +... ?

  mam jeszcze kilka pytanek: czy zestawienie sony mhc-bx3 wraz z pianocraftem przy dźwięku płynącym z komputera w celu uzyskania efektu 4.0 czy też 4.1 przy takiej różnicy klasy sprzętu ma jakiś sens? I jeszcze prośba o polecenie mi jakiejś karty dźwiękowej która spełniałaby warunki stawiane przez yamahę pianocrafta. Czy słusznym wyborem byłby xonar d2 czy może coś innego?
 2. Lapi

  głośniki od miniwieży +... ?

  podjąłem decyzje o zakupie pianocrafta to już pewne, teraz tylko dobór odpowiedniej karty dźwiękowej. Źródłem oczywiście będzie pc. Co do głośników od wieży sony mhc-bx3 to interesuje mnie fakt czy w ogóle warto się jeszcze nimi bawić by je wykorzystać. Ja pytam czy to w ogóle rozsądne i czy rozsądnie postąpię inwestując w cokolwiek co je ożywi. Interesuje mnie kwestia co mogłoby to być i jaka byłaby ewentualnie tego cena by je w pełni wykorzystać podłączając całość do komputera.
 3. witam serdecznie chciałbym poradzić się jak wykorzystać stare głośniki od mini wieży (sony mhc-bx3) posiadam jeszcze parę głośników starej mini wieży (royal 9800 2x30W). Obie wieże niestety nie nadają się do dalszego użytkowania. Zastanawiam się czy jest sens inwestowania w jakiś wzmacniacz ? jeżeli tak to jaki? Źródłem dźwięku będzie komputer, pokój jest mały 10m^2 Jestem początkujący w temacie audio, nie mam pojęcia jak zabrać się za nagłośnienie pokoju. Rozważam zakup nowego sprzętu grającego... ale mimo wszystko zastanawia mnie fakt wykorzystania tych głośników. z góry dziękuje za wszelkie porady pozdrawiam
×