Skocz do zawartości

Centaur123

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Centaur123

  1. Dziś sytuacja z przyciszeniem słuchawki prawej się powtórzyła. W temperaturze na zewnątrz ok 10 stopni C i słońcu. Jest możliwość innej wady tkwiącej w słuchawkach nie związanej z temperaturą?
  2. Dziękuję za poradę. Nie będę ich rozbierać, pozostaje mi użytkowanie w takiej postaci. Na zimnym powietrzu zobaczyłem, że na siateczkach zebrało się trochę woskowiny. Podczas czyszczenia patyczkiem do uszu zeszły siateczki w obu kanałach. Jak mogę je umocować z powrotem?
  3. Cześć wszystkim! Pojawiłem się na forum bo chciałbym zasięgnąć rady ludzi znających się na temacie. Słuchawki Snab Overtone EP-101M nowe, od początku roku w moim posiadaniu. Użytkowane sporadycznie, w drodze na/z uczelni. Zadbane, przechowywane w dedykowanym pudełku. Problem pojawił się po jakiś czasie. Wychodzę z mieszkania, włączam muzykę. Słuchawki grają normalnie jakiś kwadrans, po czym lewa strona w parę sekund ścisza się i gra dalej przyciszona. Wchodzę na uczelnię, słuchawki nie używane parę godzin. Wychodzę i grają normalnie. Ale w drodze powrotnej do mieszkania identyczna sytuacja. I tak się powtarza już dłuższy czas. Czasem grają dłużej normalnie, czasem krócej. Przepinałem się na inne źródła dźwięku, dalej to samo. Zamieniałem lewą słuchawkę z prawą żeby się upewnić czy to nie moje urojenia, ale nic z tych rzeczy. Dziś pojawiła się nowość, bo tak dla odmiany to prawa słuchawka się przyciszyła. Czy może to mieć coś wspólnego z temperaturą powietrza na zewnątrz? Z woskowiną? Próbować czyścić samemu czy odsyłać do sklepu?
×
×
  • Utwórz nowe...