Skocz do zawartości

nikos151

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    Elbląg
  1. Przepraszam za klopot. Czyli rozumiem ze tempusa 300 podlaczam pod 1 chinche kablem coaxial do wyjscia we wzmacniaczu coaxial to samo motion 300a? Macie moze jeszcze jakies inne propozycje do kolumn prócz klipsch?
  2. dziekuje za podpowiedz Patrze na te subwoofery i magnat 300 nie ma coaxiala a juz 302a ma. A moze ktos mial i porownywal i wie czy one sie różnią.
  3. Witam nazywaja mnie Nikodem. panowie prosze was o rade posiadam wzmacniacz denon avr 1611 i jestem na etapie poszukiwania kolumn + subwoofera aktywnego. Pokoj 4x5 chce na poczatek 2 kolumny i subwoofer, z czasem dokupie jeszcze 2 takie same by miec cztery. Bardzo czesto slucham muzyki ale i film tez obejrzę. Bardzo lubie bass taki ktory ,,,ciagnie sie po ziemi, miekki" ma zchodzic jak najnizej. I tu moje pytanie co kupic. Sluchalem juz heco metas xt501 fajnie gra srodek i gora ale dolu ma tyle co nic. Dlatego chce dorzucic subwoofer aktywny tylko rowniez pytanie jaki. Budzet na suba i kolumny do 1.5k mowa o sprzecie uzywanym. Troche juz czytalem i wielu poleca magnata 300. Tylko tu pojawia sie problem moj wzmacniacz posiada wyjscie na suba coaxial a ten magnat ma podwojny chinch i czy da sie to jakos spiąć? Licze na wasza pomoc, moze jakieś propozycje sprzetowe.
×
×
  • Utwórz nowe...