Skocz do zawartości

Kordi82

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Na tym forum znalazłem informację o KZ ZS3 zanim o nich wspomniałeś. Na youtube znalazłem ich recenzję z kabelem APTX. Niestety z tej recenzji wynika, że kabel rwie połączenie strasznie. Na amazonie piszą to samo. Także KZ ZS3 z tym kablem odpada. Natomiast Mpow Cheetah jest jednak kiepskim wyborem do prowadzenia rozmów. Trochę tak podejrzewałem bo skoro mikrofon jest przy uchu to fizyka tu po prostu nie działa. Znalazłem natomiast inny model. Mpow A4 z APTX. Znalazłem też recenzje na youtube wg. której dźwięk do rozmów jest przyzwoity. Ma to sens bo mikrofon jest w nich umieszczony bardziej przy twarzy. Dodatkowo Mpow A4 ma dwa aumulatorki na kablu, więc z baterią też jest lepiej. Także zamawiam Mpow A4 i zobaczymy (jak tylko sprawdzę, czy przesyłka z Amazona oby nie podwoi kosztów ;)) Edit: Mpow A4 kosztuje 130-140 PLN z transportem..... Nie jest to bardzo dużo, ale wystarczająco, żebym się zastanawiał, czy warto wydawać tyle pieniędzy na coś, co z dużym prawdopodobieństwem może się rozlecieć w przeciągu pół roku użytkowania... Chyba jednak dopłacę i zastanowię się nad słuchawkami nausznymi.
 2. Byłem dzisiaj w Media markt. Wpadły mi w ręce słuchawki JBL500bt, które nie mają aptx. Wybór przypadkowy bo akurat te mi się udało sparować w sklepie. Rzeczywiście oglądając youtube opóźnienie nie rzucało mi się w oczy. Więc potwierdzam że nie ma tragedii. Mimo wszystko, jeżeli mam kupować to dlaczego nie wziąć czegoś z aptx? Wyboru może dużego nie ma, ale jednak się zdarzają takie słuchawki nawet w tanich chińczykach.
 3. Mi nie chodzi o jakość dźwięku tylko o opóźnienie przy oglądaniu filmówi. Normalne kodeki mają około 200 ms opóźnienia - czyli zauważalnie. APTX ma około 100 ms - tyle jest ciężko zauważyć. APTX Low latency ma około 40 ms - co jest praktycznie niewykrywalne.
 4. Witam, Nie bijcie. Nie mam absolutnie żadnego doświadczenia ze słuchawkami BT. Potrzebuję tanich słuchawek które spełniać będą używane głównie do: - Prowadzenia w pracy telekonferencji na skype - pracuję sporo z domu i przydałaby mi się jakaś opcja, żeby móc chodzi po domu i słuchać telekonferencji. - Oglądanie filmów / youtube na telefonie - mam w domu małe dziecko. Moje oglądanie filmów jest często przerywane. Coś obejrzę, muszę odłożyć telefon. Wrcam i oglądam dalej. Słuchawki przewodowe są przy takim schemacie niewygodne w używaniu. - Do telewizora już mam słuchawki FM, także chodzi tu tylko o obsługę smartfona. - Słuchawki używane będą niemal wyłącznie w domu. Chciałem kupić jakieś z ładującą podstawką, ale okazuje się, że na rynku praktycznie w ogóle czegoś takiego nie ma. Znalazłem jeden model Jabry za 800 PLN.... co jest zdecydowanie przesadą. - Muzyki słucham niewiele, także nie zależy mi na wyjątkowej jakości dźwięku. - Dobra bateria ważniejsza jest dla mnie od doznań akustycznych. Z tego co doczytałem, to do oglądania filmów/ youtube dobrze mieć obsługę APTX (APTX HD nie jest mi potrzebne do szczęścia, bo mój smartfon nawet go nie obsługuje). Zastanawiałem się nad modelem Mpow Cheetah. Wiem, że chińszczyzna i nie mam zbyt wielkich oczekiwań. Mpow się świetnie sprzedaje na amazonie z przyzwoitymi recenzjami, więc pomyślałem, że może warto dać im szansę... Ciekaw jestem, czy macie jakieś inne sugestie. Nie ma na rynku (szczególnie w Polsce) zbyt wielu tanich modeli z APTX.
×
×
 • Utwórz nowe...