Skocz do zawartości

D63

Uczestnik
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez D63

  1. A te Pro Alpha? 6 lat na karku nie będzie przeszkodą? Są zauważalnie lepsze od tańszych Delt?
  2. Te Brainwavz Pro Alpha mogą być ciekawe. Nie będzie przeszkadzać to, że są trochę stare? Są zauważalnie lepsze od tańszych Delt? Zainteresowały mnie jeszcze Soundmagic E11, możesz coś o nich powiedzieć?
  3. A może coś z polskiej dystrybucji? Najlepiej jeszcze jakby były w Media Expert albo Media Markt, mam tam rabaty. Nie muszą to być słuchawki kosmicznie dobre i najlepsze w swojej cenie, ważne, by spełniały moje wymagania i bym był z nich zadowolony. Snab Overtone EP-101M BT na przykład - są w porządku?
  4. Dzień dobry, poszukuję dousznych/dokanałowych (najlepiej douszne, ale te drugie też mogą być) słuchawek za około 200 zł. Słucham w 80% hip-hopu i alternatywnego hip-hopu (The Roots, nieodżałowane Fugees, Arrested Development), czasem schodzę również w rejony RnB, country czy reggae. Słucham głównie w autobusach, więc przydałaby mi się dobra izolacja od otoczenia. Moim źródłem jest na razie zwykły Huawei P9, rozważam zmianę na Galaxy S9 czy Xiaomi Mi 9, lecz wciąż pozostaje to w fazie planów. Będę wdzięczny za każdą pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...